reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młodsza ciąża?

disociay

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Grudzień 2020
Postów
59
Cześć Dziewczyny, proszę poratujcie swoimi doświadczeniami. Beta hcg 1073, usg - coś widać, ale wygląda na około 4 tydzień. Według ostatniej miesiączki powinien być 6.. ale cykle mam nieregularne, mogłam zajść w ciąże 24 kwietnia, to mogłoby się zgadzać, ale beta dość wysoka… Czy któraś z Was miała podobnie? Jak to się zakończyło? Lekarz kazał przyjść za tydzień na kontrol, wcześniej ponowna beta. Nie wyklucza ciąży pozamacicznej, ale w macicy „coś” widzi… Czy ktoś miał podobnie i ciąża się rozwijała? Oszaleje przez ten tydzień..:(
 
reklama
A to jest jedyna beta, którą robiłaś? Kiedy Ci wyszedł pierwszy pozytywny test?
 
jedyna, teraz lekarz mi kazał zrobić dopiero przed kolejną wizytą- za tydzień. Test pozytywny wyszedł w ostatni czwartek - blada kreska i w piątek już mocniejsza.
 
Za tydzień dopiero? Zrób jutro, bo się będziesz niepotrzebnie stresować. A ta pierwsza beta z kiedy?
 
Ja w 6 tygodniu mialam kolo 2000. Zakonczylo sie niestety nie tak jakbym chciala.
 
reklama
Ja tak miałam.. Bardzo wysoka beta a na usg późno obraz adekwatny. Moj błąd że poszłam najpierw do luxmedu a tam słaby sprzęt mieli. Nastraszyli mnie mega. Po tygodniu był duży pęcherzyk bez ciałka zoltkowego. Też stres mega. Ostatecznie wszystko było ok i 2 dni po tym na dobrym sprzęcie prywatnie był zarodek z bijącym serduchem. Teraz ma 7 miesięcy 😉 trzymam kciuki żeby było u Ciebie i tak szczęśliwie jak u mnie. Jakbym mogła coś poradzić- beta tylko stresuje. Sama robiłam co chwilę choć mi dziewczyny tu odradzały. Rozumiem te emocje. Ale tylko usg na dobrym sprzęcie za jakiś tydzień, dwa rozwieje Twoje wątpliwości. Powodzenia
 
Do góry