reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młodsze rodzeństwo dla majowego dzieciaczka:)

Ewusia- ja z dziewczynami raz lepiej, raz gorzej. Ala jest ogólnie spokojnym dzieckiem ale bywają gorsze dni. Dziś np. pół dnia wyła z okazji bólu brzuszka. Do tego Ulka też nie w formie i w ostatecznym rozrachunku wymęczył mnie ten dzień strasznie. Ale np. wczoraj było całkiem fajnie. Poszłyśmy sobie we 3 na plac zabaw- młodsza spała w chuście a starsza szalała. Sporo pomaga mi mąż bo jak np. karmię Alę to on zajmuje się Ulą bo ja nie wszytsko jestem wtedy w stanie z nią zrobić. Najgorzej jak nie ma pogody tak jak dziś.
017.jpg
 

Załączniki

  • 017.jpg
    017.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Katasza Maecelek już oddycha sam:) Mały rozbójnik tak ich tam ćwiczy, że kazali mu smoczka kupić:) No i załapał ssanie smoczka od razu:)
Ninko wszystkiego najlepszego:*****
 
Witajcie dziewczyny!
Jestem majowka 2012 (moze niektore z Was pamietaja mnie z tamtego watku :) ) wiec wspolnie z mezem stwierdzilismy, ze pora na rodzenstwo dla naszej dwuletniej Nadii (jak ten czas leci!) Tym bardziej, ze Nadia z ogromna radoscia reaguje na inne dzieci, szczegolnie te malutkie, widac ze bedzie kochana starsza siostra! Czesto kiedy widzi wozek z jakas dzidzia - koniecznie chce powozic malucha (niewazne ze nie znamy jego rodzicow :-)) Tak wiec od zeszlego miesiaca zaczelismy starania o maluszka, niebawem termin @ wiec czekam z niecierpliwoscia ;)

Wybaczcie za brak polskich znakow, ale mam jakis problem z laptopem.

Pozdrawiam cieplo!
 
Annte, Ewusia1986 mega gratulacje!!! Nudnej i spokojnej ciąży życzymy!!!

Paulinka, Marcelek jest cudny!!! Wszystkiego najlepszego i gratulacje!

Katasza, jakbym widziała moje łobuzy- też zawsze razem na macie;-) świetnie razem wyglądają Twoje dziewczynki:-)

HolyKate, owocnych starań:tak:

Nie zaglądałam tutaj kilka dni, a tu widzę ile się zadziało. U nas wszystko dobrze, dzieci zdrowe, rosną sobie. Jestem szczęśliwa:-). Forum BB coś umarło, a ja na FB nie wiem, jak was odnaleźć? Może ktoś pomóc?

Edit:
Moje łobuzy :
14.04.2014 ss (6).jpg
 

Załączniki

  • 14.04.2014 ss (6).jpg
    14.04.2014 ss (6).jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 49
Ostatnia edycja:
Dziekuje slicznie! Mam dziwne smaki,np dzisiaj dokonczylam tosta Nadii z dzemem brzoskwioniowym i przegryzalam go ogorkiem kiszonym, dopiero maz mi zwrocil uwage co ja robie, haha! Ciekawe, bo @ wypada okolo 8 maja, czyli tuz tuz, a zadnych objawow nadchodzacego okresu nie mam, i oby sie nie pojawil przez najblizsze kilka(nascie) miesiecy! :)

kochane te Twoje lobuzy, uroczy widok :)!
 
Ostatnia edycja:
HolyKate trzymam kciuki :)))

Agasim, Maluszki cudne ! :)

A ja czekam na wizytę... dopiero na 22 maja umówiona :( aa i doszła dodatkowo zmiana stanowiska w pracy - z referenta ds zamówień publicznych stałam się referentem w dziale kontraktowania :) znacznie spokojniej i mniej stresów. Pozostało jeszcze tylko w niedługiej przyszłości podzielić się nowiną z Dyrekcją :))
 
u mnie 2 dni po terminie @ - jutro rano robie test, mam jakies wewnetrzne przeczucie ( tak jak przy pierwszej ciazy) ze zobacze dwie kreseczki, ale nie nastawiam sie, w koncu to dopiero pierwszy cykl staran :)

I co tu tak cicho? :blink:
 
reklama
Do góry