reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mocne ruchy a lozysko na przedniej scianie

Mami27

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2018
Postów
48
dziewczyny
Wyczekuje te pierwsze ruchy juz od 20tc, teraz jestem w 21tc3d i poczulam takie jakby odbijanie pilki w srodku o moj brzuch. Bylo to mniej wiecej w tym samym miejscu ale te “odbijania” lekko sie przesuwaly. Zaczelo sie od lewej str ponizej pepka potem na wysokosci pepka nadal z lewej str. Finalnie kilka odbic po prawej str tez a wysokosci pepka i cisza. Dodam ze “odbijanie” trwalo chwilke z np minutowa przerwa i znow i tak z 10razy moze.
Jednakze na usg okazalo sie ze moje lozysko jest na przedniej scianie i moze tlumic ruchy dzidziusia.
Teraz moje pytanie, wszedzie pisze, ze pierwsze ruchy sa delikatne i nie wiem czy to byl moj puls, kiszki czy jednak niunio.
Czy mimo lozyska z przodu moglam czuc mocne ruchy w 21tc?
 
reklama
dziewczyny
Wyczekuje te pierwsze ruchy juz od 20tc, teraz jestem w 21tc3d i poczulam takie jakby odbijanie pilki w srodku o moj brzuch. Bylo to mniej wiecej w tym samym miejscu ale te “odbijania” lekko sie przesuwaly. Zaczelo sie od lewej str ponizej pepka potem na wysokosci pepka nadal z lewej str. Finalnie kilka odbic po prawej str tez a wysokosci pepka i cisza. Dodam ze “odbijanie” trwalo chwilke z np minutowa przerwa i znow i tak z 10razy moze.
Jednakze na usg okazalo sie ze moje lozysko jest na przedniej scianie i moze tlumic ruchy dzidziusia.
Teraz moje pytanie, wszedzie pisze, ze pierwsze ruchy sa delikatne i nie wiem czy to byl moj puls, kiszki czy jednak niunio.
Czy mimo lozyska z przodu moglam czuc mocne ruchy w 21tc?
Ja mam lozysko na przedniej scianie i czulam fuchy juz w 19tc.
 
Ja myslalam ze Ty juz urodzilas.. kiedy masz miec wywolywany porod? Nadal w szpitalu jestes?
Nie.. wypisali mnie do domu, bo stwierdzili, ze nie warto indukowac porodu, bo 8h pod oksytocyna nic nie daje, maly nadak nie jest w kanale, a przebijac blon nie moga, bo by sie udusil przez pepowine lub skonczyloby sie.cesarska.. i wrocilam do domu i jak sie samo nie zacznie to mam przyjechac w 40+3 :')
 
Nie.. wypisali mnie do domu, bo stwierdzili, ze nie warto indukowac porodu, bo 8h pod oksytocyna nic nie daje, maly nadak nie jest w kanale, a przebijac blon nie moga, bo by sie udusil przez pepowine lub skonczyloby sie.cesarska.. i wrocilam do domu i jak sie samo nie zacznie to mam przyjechac w 40+3 :')
Biedna.. to sie nameczysz.. a nie probowali ci wywolywac balonikiem? No ale skoro maly nie jest w kanale to moze nie spieszy mu sie i wcale sie nie dziwie, w takie zimno ;) (zarcik) pochodz troche po schodach moze? Pamietam ze dziewczyny tak chodzily na wywolaniu..
 
Biedna.. to sie nameczysz.. a nie probowali ci wywolywac balonikiem? No ale skoro maly nie jest w kanale to moze nie spieszy mu sie i wcale sie nie dziwie, w takie zimno ;) (zarcik) pochodz troche po schodach moze? Pamietam ze dziewczyny tak chodzily na wywolaniu..
Probowali to doszlo do 2,5cm, a robilam wszystko co moglam i nic. Musieli wyciagnac, później oksytocyna to mialam skurcze co 1,5min macice taka napieta, ze az rwalo, a jwk zostalam odlaczona to nic zadnych skurczy i mam rozwarcie 3cm moze powyzej 3.
Dzisiaj mam taki dzien, ze spie, ale wczoraj i przedwczorsj bylam taka aktywna, ze szok, az mnie miesnie odbytu bolaly. Hehe. Ale no coz. Biore leki na nadcisnienie, kontroluje cisnienie i zobaczymy.
 
reklama
Do góry