reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderacja forum

Anbar super!:-)
cieszę się,że ktoś zrobi tu wreszcie porządek:tak:
Kasik dzięki,za zajęcie się tą sprawą:-)
 
reklama
a ja myslalam o takim malutkim watku zeby wpisac date porodu kazdej z nas w listopadzie i do tego mozna dodac nr tel bardzo by bylo latwiej stwierdzic czy ktoras rodzi juz i czy zadzwonic zapytac;-)albo po gratulowac!!

a co do gratulacji anbar gratuluje i zycze milego ogarniania balaganu.mam nadzieje z moim maluszkiem ,ktory uwielbia siedziec ze mna przed komputerem i wczoraj sie zbulwersowal na tatusia bo mu zabral muzyczke i babyboom zaczal mnie kopac jak szalony,ze lubisz sprzatac;-)
 
Anbar - od razu lepiej to wygląda :-)

eve - wątek z datą porodu już jest tylko nie był od dawna edytowany bo zajmuje się nim kremoofka
co do podawania nr telefonu to jak ktoś chce to niech podaje na forum publicznym, ja takie informacje wolę zachować dla wąskiego grona ... jeżeli nie uda się utworzyć w ramach naszego forum forum zamkniętego z zablokowanym dostępem to można powymieniać się telefonami z kilkoma najbardziej zaufanymi forumowiczkami, w ten sposób na pewno kontakt się nie urwie a raczej wymienianie się telefonami na zasadzie każdy z każdym też nie jest nikomu potrzebne ...
 
Anbar ciesze sie bardzo ze to Ty bedziesz robila tutaj porzadek :)

kasia uważam tak samo, pare osob ma juz moj nr telefonu i to wystarczy. Napewnokiedy bede rodzila informacja dotrze :) Ale jezeli chcecie i nie bedzie sprawialo wam to problemu to oczywiscie zrobcie sobie jakis temacik z nr telefonu ale nie sadze ze kazda poda, mysle ze bedzie to tylko czesc mamus.
 
wiecie propozycja numerow padla wczesniej uwarzam ze watek z numerami tel albo gg mogl by byc dodany do watku z wyznaczonymi dniami porodu jesli by ktos chcial podac nr ,a moze on byc zamkniety ze nie kzdy ma wglad do niego
 
Co do tematu z datami porodu, rzeczywiście ten założony przez kremofke zawiera takie informacje. Obecnie ja też mam możliwość edycji tego tematu, więc spróbuję ustalić z kremofką, czy mogę go edytować, wówczas będziemy na bieżąco.
 
anbar to idealny pomysl jestes znakomita i gdzie niegdzie widywalam rozrzucone po tematach daty porodow mozna by je zebrac do kupy i wszystkie datami ladnie spisac;-)i jest kilka temtow ktore niczym sie nie roznia praktycznie a mozna by je upchnac w jedna calosc i by zaraz bylo luziej:-)
 
Eve, a które konkretnie tematy masz na myśli? Na pewno coś trzeba zrobić z "Pytania i odpowiedzi", ale tam jest taki problem, że posty stamtąd pasują do 3-4 tematów na forum i nie bardzo mam pomysł jak to rozwiązać... Na początek chyba po prostu zamknę temat, żeby się nie rozrastał.
 
reklama
wydaje mi sie ze i tak najczesciej pytania zadawane są na glownym watku listopadowym i tam najszybciej mozna uzyskac odpowiedz. Wiec tez mysle ze spokojnie mozna go zamknac
 
Do góry