reklama

Moderator wątku

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2014' rozpoczęty przez J@god@, 23 Styczeń 2014.

1. J@god@

J@god@ IV-V 2005, X 2009 Członek załogi

Witam,

Kwietniówki mam do was prośbę wybierzcie wśród siebie moderatorkę, kogoś kto jednocześnie będzie jedną z was i będzie się komunikował z administracją. Zadba o porządek i przestrzeganie regulaminu na waszym miesiacu ale także o to, żeby było miło na forum. . Nam łatwiej jest z wami komunikować jak jest to jedna osoba,
    pozdrawiam

J@god@

2. kroczek_k

kroczek_k Nowy rok, nowa nadzieja

Ja mam pytanie:) Na czym dokładnie miałaby polegać rola moderatora kwietniówek? Ja wiem, że moderator zwraca uwage na to by np nikt nie przeklinał, nie robił zamieszania ale u nas np to sie nie zdarza:) Czy to w zasadzie miałaby być osoba do kontaktu z administracją czy są to jakieś większe obowiązki. Pytam w imieniu swoim i Kwietniówek

3. reklama
  4. J@god@

Moderator może łączyć wątki, edytować, przenosić, łączyć posty, edytować, przenosić, zgłaszać jak są jakieś problemy. Czyli np. jak uznacie, że to o czym w danym momencie piszecie powinno być w osobnym wątku, to wtedy moderator może już napisane posty przenieść do nowego wątku.
    I oczywiście do kontaktu z administracją :-).

Ilość obowiązków w tym momencie zależy i od was i od samego moderatora, ponieważ nie ma jakoś z góry narzuconego jak powinien wyglądać dany miesiąc, jakie wątki itp, jedyne co to powinien dbać o przestrzeganie regulaminu forum. Niektóre miesiące tworzą swój własny regulamin i wtedy moderator też jakby pilnuje przestrzegania wewnętrznych ustaleń.
    Ale to już w dużej mierze zależy od was.

Ostatnia edycja: 24 Styczeń 2014
  5. J@god@

Czy możemy się umówić na jakiś konkretny termin w czasie którego wybierzecie moderatora?
    Na przykład w ciągu najbliższego tygodnia?

Poleć forum