reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderator wątku

J@god@

IV-V 2005, X 2009
Dołączył(a)
30 Październik 2005
Postów
34 828
Witam,

Kwietniówki mam do was prośbę wybierzcie wśród siebie moderatorkę, kogoś kto jednocześnie będzie jedną z was i będzie się komunikował z administracją. Zadba o porządek i przestrzeganie regulaminu na waszym miesiacu ale także o to, żeby było miło na forum. . Nam łatwiej jest z wami komunikować jak jest to jedna osoba,
pozdrawiam

J@god@
 
reklama
Ja mam pytanie:) Na czym dokładnie miałaby polegać rola moderatora kwietniówek? Ja wiem, że moderator zwraca uwage na to by np nikt nie przeklinał, nie robił zamieszania ale u nas np to sie nie zdarza:) Czy to w zasadzie miałaby być osoba do kontaktu z administracją czy są to jakieś większe obowiązki. Pytam w imieniu swoim i Kwietniówek
 
Moderator może łączyć wątki, edytować, przenosić, łączyć posty, edytować, przenosić, zgłaszać jak są jakieś problemy. Czyli np. jak uznacie, że to o czym w danym momencie piszecie powinno być w osobnym wątku, to wtedy moderator może już napisane posty przenieść do nowego wątku.
I oczywiście do kontaktu z administracją :-).

Ilość obowiązków w tym momencie zależy i od was i od samego moderatora, ponieważ nie ma jakoś z góry narzuconego jak powinien wyglądać dany miesiąc, jakie wątki itp, jedyne co to powinien dbać o przestrzeganie regulaminu forum. Niektóre miesiące tworzą swój własny regulamin i wtedy moderator też jakby pilnuje przestrzegania wewnętrznych ustaleń.
Ale to już w dużej mierze zależy od was.
 
Ostatnia edycja:
Czy możemy się umówić na jakiś konkretny termin w czasie którego wybierzecie moderatora?
Na przykład w ciągu najbliższego tygodnia?
 

Podobne tematy

Do góry