reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderrrratorniaaa:)

Nie czytalam watku o "alkoholizmie" Pieszczoszki- i juz niestety nie mam szansy wypowiedziec sie na ten temat ale post Flaurki "stapasz po cienkim lodzie" przeczytalam i nie obraz sie Sylwia odebralam go rowniez jako zart- zeszta napisalam pod nim swoje zdanie co do tego od kiedy zamierzam wprowadzac nowe smaki swojemu synkowi i uwazam ze kazdy ma prawo do swojego zdania- w tym rowniez do tego kiedy wprowadzac papki dzieciom.

Chyba jestes naprawde za wybuchowa jak to goralka;) na ta funkcje :zawstydzona/y:
 
reklama
yolanta ja napisalam juz duzo wczesniej aby suzi mnie usuneła.


z reszta tak jak wspominałam nie prosiłam sie o ta funkcje.
a reaguje jak reaguje bo mam dosc szczeniackich zaczepek ciagle od tych samych dwóch osób.. bez przesady ileż mozna znosic takie cos.. na prawde już mam gdzieś co piszą.. nie zalezy mi na tym.


andav nie obrazam sie ale nie zauwazylyscie tego,ze ciagle jest czepianie sie mojej osoby?
co bym nie napisała od razu dwie konkretne osoby cos pisza negatywnie ..niby w zarcie ale dziwne ,ze tylko w moim kierunku? ..
JA mam dość tych osób nie będe konkurowała z kimś takim.
I nie komentujcie juz czy mam byc moderatorem czy nie bo juz mówiłam nie prosiłam sie o to i nic nie zrobiłam.. jedynie usunełam co nie bylo na temat a to byly tylko 3 zdania .. wiec nic wielkiego i tyle..


nie potrzebna mi jest ta funkcja jak i ciagłe krytykowanie mnie.. widac te osoby sie skrzykneły przeciwko mnie i na co licza nie wiem? ja juz dziekuje za to co napisałyscie i czego nie.. wiec życze wam wszystkim powodzenia . ja sie z tego wypisuje
 
Ostatnia edycja:
Sylwia no zauwazylam ze niektore twoje posty sa atakowane- ale skoro wiesz ze te osoby sa tak do ciebie nastawione to pokaz im swoja klase i nie komentuj, tudziez zdystansuj bo szkoda tylko twoich nerwow....
....i mam nadzieje ze sie nie wypisujesz z forum bo szkoda by bylo :tak:
 
szkoda? ciekawe dla kogo. :baffled: .
Ja mam dosc swoich problemów w życiu codziennym żeby jeszcze żyć problemami tutaj.Więc na prawde dziękuje . i juz nie chce rozmawiać na temat tego co było bo co bym nie napisała i tak będzie źle.
Nie chce sie tłumaczyc i robic z siebie jakiejś ofiary czy cos dlatego zostawiam to jak jest.
 
Szkoda czasu na kłótnie, dziewczyny :) Sylwia miała "fall start", zdarza się... Dziewczyna w emocjach się zagalopowała, zdarza się - nie usprawiedliwiam, ale nie potępiam radykalnie. Co do postów - jestem za tym, że jeśli już coś edytujemy/usuwamy - trzeba podać powód usunięcia. To nie jest pierwsze forum, na jakim się udzielam, prowadziłam też forum należące do mojej grupy na uczelni - takie zasady tam panowały i nikt nie miał pretensji. Dopiero, kiedy ktoś kompletnie nie potrafił się zachować (była taka jedna panna - opowieści o niej nadają się na dłuuuugie, zimowe wieczory) został zbanowany - nie sądzę jednak, aby kiedykolwiek taka sytuacja miała mieć miejsce tutaj.

Co do wybrania moda już się wypowiadałam, nie będę więc powielała tego, co pisałam już wcześniej.

Flaurka, rozumiem Twoje nerwy... post o stąpaniu po cienkim lodzie ja też odebrałam jako żart, a teraz jestem zdziwiona, że został usunięty... no ale...
 
Flaurka, rozumiem i sie zgadzam. Niezbyt udany poczatek fo fakt. Jednak mysle, ze Zostala poproszona do grona moderatorow nie dlatego, ze jest w gronie dokarmiajacych dzieci, ale dlatego, ze byla potrzebna pomoc, Sylwia duzo czasu na forum i tak spedza. Mam nadzieje, ze sie nie myle i jestem gotowa zapomniec o niefortunnym poczatku, choc wcale nie rozgrzeszam.

Jesli sa inne kandytatki do pomocy w moderacji, to mozna wspolnie uzgodnic, kto zostanie trzecim moderatorem, jesli nie, to moze jednak damy Sylwi szanse. Moderacji tez sie trzeba uczyc, a najtrudniejsze sa nie ogolne zasady i kwestie techniczne, ale wlasnie dystans. Nie wiem, czy Sylwia bedzie potrafila sie zdystansowac do niektorych kwestii, zakladam, ze da rade, a jak nie to o moderacje drazliwych tematow poprosi bezstronnego moderatora.
Wikasik Twoje posty podbily moje serce :zawstydzona/y::-) Oczywiście nie dlatego że Ty je piszesz lecz sama forma i terść.
Co do konfliktu Pieszczoszka/Flaurka/Suzi/Katasza (kolejnosc jest zupełnie przypadkowa) uważam ze ciezko bedzie go zakonczyć...hmmm moze to złe okreslenie(konflikt) gdyz zawsze jedna badz druga strona bedzie interpretowała posty po "swojemu", co nie zawsze moze byc zgodne z intencją osoby piszącej...
Ja osobiscie strama sie miec DUZY dystans do tego, bo nie widze sensu obrażania sie, gdyz jest to "tylko" lub "az" forum.

Co do moderacji Pieszczoszki to zostala ona zaproponowana przez moja osobe, dokladnie z takich powodów o jakich pisze Wikasik. Zreszta doskonale pamietam ze przy wybieraniu moda/ów byla brana pod uwagę jej osoba :tak:
I bardzo serdecznie Was prosze nie miejscie do Piszczoszki pretensji, bo ona na to "stanowiska" wcale sie nie pchala:no: Teraz jest mi przykro ze z powodu mojej osoby dziewczyna cierpi...:-(
Fakt wybrania moda... macie racje powinien byc poddany dyskusji...nie uczyniłam tego ja a nie Ona!

Regulamin znow sie powtórze jest do uzgodnienia wspolnie:tak: i jak najbardziej jest opcja edycji:tak:

I zaczynam miec wrażenie ze zapominacie iz moderator to rowniez "zwykly" uzytkownik ktory chce w spokoju popisac na forum o codziennych sprawach...i jesli wyrazi sie swoje zdanie,bez wzgledu na to czy jest one przychylne pani A czy tez pani B to od razu posadzany jest o stronniczosc:-( Zaczynam czuc ze zostaje odbierane mi prawo do wlasnego zdania...a jesli to tak ma wygladac to ja dziekuje za "zaszczytny" status moderator,wole wchodzic na forum spokojnie jako pani x i miec wszytsko w nosie...

no i musze nakarmic syna mego...wiec pozniej dokoncze(jak skleroza mi na to pozwoli)

Bez wzgledu na reakcje na ten post czuje sie lżejsza ze moglam wylac swoje zdanie:tak: z gory za co dziekuje;-)
 
Suzi staram sie. Jakos zawsze zakladam brak zlej woli i umiejetnosc wzniesienia sie ponad emocje. I sama staram sie tez tak robic - bez zlosliwosci i chlodno, przynajmniej na forum, bo z zyciu... no coz... slowo pisane jest bardziej wywazone. Co nie znaczy, ze zawsze latwo, bo gdybym musiala zajac stanowisko w konflikcie, to widze miesjce dla siebie "we frakcji Flaurki".
I przyznam, ze troche mi przykro, ze tym razem chyba sie pomylilam, Pieszczoszka sie obrazila, zabrala zabawki i zniknela. No coz, juz raz tak bylo.

Mozesz mi napisac na pw, czy duzo jest tej moderatorskiej pracy na naszym forum? bo wydaje mi sie, ze nie, ale moze sie myle. Jesli uznam, ze jestem w stanie sie zaangazowac, to mozna wystawic moja kandydature pod dyskusje.
Mam nadzieje, ze nie pozaluje ostatniego zdania, bo jeszcze 2 dni temu nie bralam w ogole pod uwage zmiany formy swojego uczestnictwa na forum...
 
reklama
Też jestem za :) Jeśli są jakieś chętne to może niech się do końca tygodnia zgłaszają. Potem przydałaby się sonda i zobaczymy która z kandydatek będzie miała najwięcej głosów. W ten sposób demokratycznie wybierzemy moderatora :-)
 
Do góry