reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna MAMA

reklama
Królowa - świetne rzeczy, szczególnie podoba mi się wełniana sukienka, szara i ostatnia tunika ;)
Czy ta wełniana jest na żywo równie fajna ? Jest całkiem gruba ? Może bym sobie beżową kupiła :p
 
A ja sobie też kupiłam kreację na sylwestra (którego zaczynamy o 17 i kończymy o 20 bo idziemy do teatru;-)) i jest to taka sukienka Happy mum - Maxima dress. S sumie jest ok, tylko materiał jest taki opinający się, więc jak jeszcze urosnę, to będę wyglądała jak "oprawiony królik - to cyctam z męża". No ale trudno;)
 
03.2013 ta gruba z golfem jest super (głównie akryl, wełna też jest ale mniej, dla mnie to dobre bo sama wełna mnie zawsze "gryzie"). Szara sukienka też ok, ale na tej pani wygląda lepiej ;) poza tym nie jest bardzo rozciągliwa a mam rozmiar xs więc pewnie za miesiąc, półtora może już być problem.
Najfajniejsza jest ta ostatnia tunika, też dlatego że jest dość cienka.

Betina w zasadzie wszytkie z tych ciuchów powinny się nadać po ciąży; spódnica ma pas ciążowy ale to nie przeszkadza. No i nie wiem jak z koszulą, ale reszta będzie ok.

Ulkan bardzo fajna sukienka :)

A tak w ogóle to na początku ciąży kupiłam na allegro 2 sukienki, których nie miałam na sobie jeszcze ani razu. Na szczęście były tanie. Może jeszcze je założę, w sumie mam na to 3 mies. ale ostatnie zakupy były znacznie lepsze :p
 
No własnie w tym problem, że ta sukienka jest ładna tylko na tym zdjęciu, bo materiał jest taki przyklejający sie do ciała, więc odznacza się pod nią np. gumka rajstop w pasie, mimo, że sukienka rozmiarowo jest ok ...

Onesmile, Herbata, rozumiem was z tym libido, też tak mam i miałam w pierwszej ciaży, co ciekawe w 9 miesiącu przyszła mi natomiast niesamowita "chcica" na Ł, którego wręcz zmuszałam do wywiązywania się z obowiązków małżeńskich... Pewnie u was też za niedługo wszystko wróci do normy :-)
 
No to zaszalalyscie z zakupami
Uiwlbiam ciuszki wiec jak dla mnie wszytskie sa fajne :)
Ulkan mam nadzieje ze libido mi podskoczy bo jak narazie lipa:eek: plan byl na wieczor i nic nie wyszlo bo sie rozchorowalam:-(
 
reklama
Do góry