reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna MAMA

Roksaa najgorzej to z plaszczykiem lub kurtka na zimę :/
Ja myśle na chłodne dni w leginsach i tunikach pomykac :)) do tego kozaczek, fajna torba trochę biżuterii i kulka będzie się toczyła :))
 
reklama
Królowa_Dramatu - jeszcze do C&A zajrzyj! Ja tam kilka dni temu kupiłam dwie pary jeansów po 60zł oraz bluzki po 18zł :-D
Dziewuchy, sukienki obłędne! :-D ja teraz bardziej na jesień się szykuje, dzisiaj kupiłam sobie wygodne półbuty.
Kurczę, ja też się martwię jak to będzie w zimę... Wielka kula, w wielkiej kurtce - jak upadnę to będzie ze mnie bałwan :-D
Zajrzę na allegro, może będą używane kurtki zimowe - tylko jaki rozmiar? :-D mam nadzieję, że tylko mi brzuch będzie pęcznieć :-)
 
Betina śliczna sukienka, piękna ciężaróweczka z Ciebie będzie w niej:-)

Kiniusia sukienki cudne!!!!:-) ta pierwsza zwłaszcza mnie urzekła, szoda że ja już wcale nie mam figury na takie cudności:-(
Jeśli chodzi o spodnie ja mam 2pary super jeansów z next ale niestety z początku ciąży i w nie nie wejdę bo rozmiar 10 (38 polski) może przed wyjazdem do Polski wrzucę fotki to któraś będzie chciała odkupić, a jak nie to na allegro wystawię zacznę zbierać na ciuszki dodatkowe dla Kruszynki.
Poza tym mam wygodne spodnie materiałowe ale też tylko 2 pary więc pewnie niedługo do next właśnie się wybiorę bo uwielbiam ich ciuchy, zwłaszcza że spodnie ciążowe nie mają tych wysokich pasów, które mnie osobiście bardzo denerwują, ale wszywki elastyczne z boku, a teraz wyprzedaże się zaczęły:-)
 
Betina ja przez 2 lata mieszkałam na takim wygnajewie, że praktycznie żadnych fajnych sklepów więc teraz zamierzam nadrabiać zwłaszcza, że tu ponoć fajne outlety są, może next clearence znajdę, tam to raj bo mają końcówki serii za śmieszne pieniądze a rzeczy mają naprawdę super jakości
 
ja mam głównie ciuchy z hm...supr dział dla mam jest w zarz,ale to raczej dla tych szczuplejszych:)ja się tam w nic nie wbijam:p
 
Roksaa najgorzej to z plaszczykiem lub kurtka na zimę :/
Ja myśle na chłodne dni w leginsach i tunikach pomykac :)) do tego kozaczek, fajna torba trochę biżuterii i kulka będzie się toczyła :))

Z tym jest faktycznie duży problem - mi poprzednia ciaża przypadała własie na zimę i był koszmar z kupieniem kurtki czy płaszcza. Ale w sieciówkach - h&m, c&a mozna znaleźć płaszczyki typu "grzybek", tzn takie odcinane pod biustem, ktore jakoś dają radę. Sa raczej krótkie - do bioder, ale z braku laku dobre i co. Fajne sa też poncza, ale oczywiście nie na trzaskające mrozy

Co do ubrań, to ja mam jeansy z h&m i mothercare i jestem zadowolona, mam też bawelniane z happy mum i to była życiowa pomyłka. materiał puszcza na szwach, nieładnie się rozchodzi, zaciagają sie oczka (jak w rajstopach) ... pomijam, że spodnie kosztowały mnie 160 zł....
 
reklama
Całe szczęście ja teraz z płaszczem nie będę mieć problemu bo kupiłam ostatnio, właśnie takie grzybka mam tylko w typowo ciążowych kupowałam bo jak zwykłe przymierzałam to albo biust mi się nie mieścił albo jak pasowało w biuście to w ramionach za szeroko. Minusem takiej kurteczki, że na srogie zimy stanowaczo za cienka, tu w uk nie miałam problemu ale jak na Święta do Pl pojechałam to grubaśny swetr pod spód ale często kończyło się na tym, że po prostu w za dużym płaszczu chodziłam no ale uznałam, że na 2tyg bez sensu coś specjalnie kupować
 
Do góry