reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna MAMA

Trytka źle mnie zrozumiałaś, to nie jest kwestia, że większych ubrań znaleźć nie mogę bo noszę 40-42 więc aż tak tragicznie nie jest;-)w ogóle mieszkam w uk a tu większość sklepów ma kolecję normalne aż do rozmiaru 50. Bardziej chodziło mi o to, że przy okraglejszej figurze, a ja do tego nie wysoka bo tylko 1,62m , trzeba bardziej się nastarać żeby nie wyglądać jak balonik, tunika mi się uniesie na biuście i brzuchu i wyglądam jak kuleczka z moimi krótkimi nóżkami:szok: a jak założę bluzkę typowo ciążową to podkreśli brzuszek i uwidoczni jaki mam super biust;-)zresztą to samo z tuniką, nie "podniesie" się kryjąc brzuszek tylko uwypukli co trzeba
 
reklama
jest tyle ślicznych ubrań ciążowych ze juz sie boje jak wpadne w szał zakupowy ;)
kilka inspiracji :)
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 55
  • 2.jpg
    2.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 58
  • 3.jpg
    3.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 51
  • 4.jpg
    4.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 51
ja dzis bylam z mezem w h&m i wydal na mnie kolo 70£:)
duzo rzeczy mi sie podobalo niestety:) widzialam fajna kurtke jesienna taka parke czarna, ale jeszcze sie wstrzymuje moze wychodze w swoich.

Product Detail | H&M GB

Product Detail | H&M GB

Product Detail | H&M GB

i jeszcze cos takiego tylko o wiele dluzsze ze mozna nosic jak sukienke do legginsow i kolor mam paski granatowo-biale
Product Detail | H&M GB

jeszcze kupilam spodnie granatowe z gumka i stanik ale nie moge znalezc na stronie:)
 
w mothercare są spodnie z gumką! Kupiłam czarne rurki (coś jak jeansy ale cienkie i rozciągliwe); spodnie typowo ciążowe jeszcze dla mnie za duże są, a te pasuję idealnie! Nie będę musiała rozpinać guzika :)
 
A ja specjalnie udałam się w sobotę do H&M i się srogo zawiodłam... Dział ciążowy "upchnięty" w najdalszy kąt sklepu, i prawdę mówiąc nie znalazłam nic, co by można było założyć "do ludzi" :eek: Na wieszakach były głównie rozciągnięte dresy i koszulki.. Być może na taki sklep trafiłam, ale trochę byłam zawiedziona :baffled:
 
no właśnie ja tez jeszcze co sinnego niz h&m chcialabym znalesc.. wiem ze jest mothercare, ale musze sie jeszcze rozglądnąc moze sa jeszcze jakies inne ciekawe sklepy..
 
Ja czekam na wyjazd do Polski:-) tam sa fajne ciuchy ciazowe i nie koniecznie z sieciowek:tak:
Niestety planuje dopiero na swieto zmarlych wiec troche czasu jeszcze musi uplynac
 
reklama
Ale wiele sieciówek ma zestawy ciążowe - ja kupowałam głównie w H&M, Cubisie, C&A. Teraz zamawiałam rzeczy z Asosa, też są ok. Wiadome, że cudów nie na, ale jakoś te kilka miesięcy da się przeżyć. Ja się jeszcze wciskam w 2 pary przedciążowych spodni, ale takich "biodrówek, które mogę nośić pod brzuchem. tak naprawdę z bluzkami nie ma strasznego problemu. Można kupować nie ciążowe, ale takie, które sięgają do bioder;) Gorzej ze spodniami, bo te od ok 5 m-ca musza mieć panel, spódniacami itp... Ja miałam najwiekszy problem z kurką zimową, bo termin w pierwszej ciąży miałam na styczeń, w listopadzie byłam już pokaźnych rozmiarów, a nigdzie nie znalazłam fajnej kurtki ciążowej. Wiec chodziłam w płaszczykach typu grzybek, jestem zmarzluchem, więc notorycznie było mi w nim zimno, bo sięgał on połowy bioder... Z pozostałymi ubraniami nie miałam problemu, no może tylko ze spodniami z Happy mam, które pomimo wysokiej ceny, okazały się do niczego, na dzień dobry zaczęły odchodzić na szwach, smuć się.... szkoda słów.
 
Do góry