reklama

Mój kalendarz

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2005' rozpoczęty przez agusia, 6 Styczeń 2006.

1. agusia

agusia mama Gosi

No to zaczynamy instrukcję narazie bardzo bedzie skąpa.
    Ściągnijcie sobie z netu program paint shop pro i smartdraw7 oba to wersje trial, ale da się coś z tym zrobić.

Smartdraw jest bardzo prosty w obsłudze chociaż jest po angielsku. Ale naprawdę wystarczy tylko klikac i już gotowe.
    Bardziej skomplikowany jest panit shop pro a tutaj macie instrukcję jak z niego korzystać - ja tez uczyłam się własnie z tego.
    http://www.noworodek.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6289&start=0

P.S. Zamiast PSO może być PHOTOSHOP

a oto nasz kalendarz

pozdrawiam i idę sie uczyć metod analizy finansowej - co mnie podkusiło żeby taka pracę wziąć do napisania - kasa????

2. Magdabial

Magdabial Fanka BB :)

agusia, kalendarz boski.....

3. reklama
  4. elcia09

elcia09 just do it!

.........boski mało powiedziane
    no to zaczynamy dziewczyny ;) ;D

5. agusia

agusia mama Gosi

Służę pomocą
    buziaki

6. elcia09

elcia09 just do it!

7. asiuleks

asiuleks Fanka BB :)

Agusia - kalendarz sliczny
    a skad takie fajne tła masz?

8. agask

agask nałogowiec

agusia,przewodniczko nasza, no właśnie, wszystko ściągnięte, funkcje opanowane,tylko podkładu brakuje, grzebię w tym cholernym google i na razie jedną fajną tapetkę znalazłam,a potrzeba 12 :). Domyślam się, że mniejsze elementy to cliparty albo gify, a całe takie cuda skąd wytrzasnęłaś?

9. elcia09

elcia09 just do it!

Qrcze ściągnęłam ale nie chce mi isę zainstalować !!!!! wwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :mad: :mad:

10. reklama
  11. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

Agusia kalendarz bomba bede sie chyba uczyc tego programu ;D

12. Magdabial

Magdabial Fanka BB :)

jak ja bawiłam się tym programem to właśnie szukałam w google... no ale to trzeba szukać, szukać, szukać.... i raz na jakś czas można coś fajnego znaleźć ;D

Poleć forum