reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój synek wszystko zmienił

gosiula372

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Grudzień 2006
Postów
63
Dwie kreski na tescie, łzy szczęścia i niepewności co dalej, trwanie wcześniej w wolnym związku w którym przed ciążą nie układało się najlepiej.Pózniej mysli jak to będzie kiedy maleństwo przyjdzie na świat, czy podołam roli matki, dziewieć miesięcy mineło jak chwila patrząc wstecz i wreszcie 29.08.2006 po trudnym dla mnie porodzie przychodzi na świat mój , NAsz syn. Patrzy na mnie swoimi dużymi oczami i teraz wiem że nic piękniejszego nie mogło mnie spotkać.Mój partner spisuje sie w roli ojca, Wiktorek śliczny i zdrowy a ja pelna dumy i szczęscia.
Dziś mój szkrabek ma cztery miesiące i już wiem że nie ma nic piękniejszego, ważniejszego niż bycie matką. Dopiero teraz dla mnie życie nabiera sensu:-)
KOCHAM CIE NAJMOCNIEJ NA SWIECIE WIKTORKU!!!!!!
 
reklama
Gratulacje, oby Wam wszystkim układało się jak najlepiej. Miłość to tak naprawdę jedyna rzecz w życiu najważniejsza. Szczególnie miłość do dziecka. Życzę Ci wiele radości kiedy będziesz patrzeć, jak Twój synuś rośnie:tak:.

pozdrawiam
nikita
 
Dziękuje Nikita ! Tobie tez życze dużo dobrego , samych uroków macierzyństwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
Życze wszystkiego dobrego Twojej całej rodzince, ja mam nadzieje ze narodziny naszego dzidziusia nie zmienia nas, bo teraz jest wszystko pieknie i cudomnie a boje sie ze po urodzeniu dziecka nie bedziemy mieli dla siebie czasu, oczywiscie jestesmy szczesliwi ze bedziemy rodzicami, tylko wszystko bedzie nowe inne i tego sie troche boimy, ale wierze ze uda nam sie wszystko pogodzic i ze bedziemy szczesliwi juz we trojke:-)
 
Do góry