reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój wcześniak Aleks 27 tydzień i 6 dzień ciazy

angela_nd

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
26 Październik 2008
Postów
116
Miasto
Szczecin
Witam

miałam termin na 19 luty ale mój smyk nie chciał czekac urodził sie przez cc o godz 12.17, 26 listopada 2009 ważył 1230 i miał 41 cm przy urodzeniu. Po urodzeniu usłyszałam jak płacze i pokazali mi go był taki maleńki :szok:
miła przez chwile problem z oddychaniem zaintubowali go ale był silny i dał rade podłączyli mu CPAP po kilku dniach miał próbe samodzielnego oddychania dał rade ale na drugi dzień podłączyli mu CPAP bo troche sie zmeczył ale nastapił kryzys malutki podłączyli mu respirator ale oddychał powietrzem atmosferycznym :) na mikołaja zrobił prezent i oddychał juz sam bez żadnych rurek :laugh2: dostawał moje mleko najpierw po 1 ml stopniowo zwiękaszli częstotliwośc a teraz zwiększają dawkę dzis już dostaje 4 ml :-)

jest kochany i słodziutki jak tatus go zobaczył jak otwiera oczka i tak jakby sie usmiech to sie popłakał; dostaje go do kangurowania i jest cudownie w takich momentach :)
 
reklama
Dużo siły życzę wszystko będzie dobrze ostatnio śledziliśmy walkę m.in. Frania który jest już w domciu, także powodzenia.
 
Angela, to w tym całym nieszczęściu mieliście ogromnie dużo szczęścia.:-)
Teraz życzę żeby maluszek jak najszybciej doszedł do 2 kg i..do domu:-)
 
Gratulacje
Mój synek też Aleks 28 tyg ciąży:-)
Dobrze że wszystko ok z maluszkiem:tak:
My nie mieliśmy tyle szczęścia ale teraz idzie wszystko w dobrym kierunku;-)
Dużo zdrowia i szybkiego powrotu do domu życzymy
 
Angela-trzymam kciuki za zdrówko Aleksa,oby jak najszybciej wrócił do Was do domciu.
Mój Maciuś urodził się w 34/435tc.Teraz na ponad 7 lat i jest zdrowym i mądrym chłopcem.
A tez przeszliśmy swoje. ponad 6tyg,w szpitalu w tym 3 na oiom-ie ponad dwa na respiratorze w tym sepsa,niewydolność oddechowo-krążeniowa,odma opłucna,i wiele innych.
Aleks to dzielny chłopak da radę.
 
mój mały bąbelek znowu na respiratorze :frown: i morfologia cos nie tak miał podawaną/przetaczaną krew dzis ahhh płucka mu sie zmeczyły
ale jak bylismy u niego to troche sie ozywił i nawet oczka otworzył
przybrał na wadze dzis wazył 1255:-)

tak mi go szkoda i nie moge mu pomóc ;(
 
reklama
Do góry