reklama

Mój wcześniak Aleks 27 tydzień i 6 dzień ciazy

Temat na forum 'Wcześniaki' rozpoczęty przez angela_nd, 7 Grudzień 2009.

1. angela_nd

angela_nd Fanka BB :)

Witam

miałam termin na 19 luty ale mój smyk nie chciał czekac urodził sie przez cc o godz 12.17, 26 listopada 2009 ważył 1230 i miał 41 cm przy urodzeniu. Po urodzeniu usłyszałam jak płacze i pokazali mi go był taki maleńki :szok:
    miła przez chwile problem z oddychaniem zaintubowali go ale był silny i dał rade podłączyli mu CPAP po kilku dniach miał próbe samodzielnego oddychania dał rade ale na drugi dzień podłączyli mu CPAP bo troche sie zmeczył ale nastapił kryzys malutki podłączyli mu respirator ale oddychał powietrzem atmosferycznym :) na mikołaja zrobił prezent i oddychał juz sam bez żadnych rurek :laugh2: dostawał moje mleko najpierw po 1 ml stopniowo zwiękaszli częstotliwośc a teraz zwiększają dawkę dzis już dostaje 4 ml :-)

jest kochany i słodziutki jak tatus go zobaczył jak otwiera oczka i tak jakby sie usmiech to sie popłakał; dostaje go do kangurowania i jest cudownie w takich momentach :)

2. marz21

marz21 Szczęśliwa...:)

Dużo siły życzę wszystko będzie dobrze ostatnio śledziliśmy walkę m.in. Frania który jest już w domciu, także powodzenia.

3. reklama
  4. FraniowaMama

FraniowaMama mama Natalki i Frania

Angela, to w tym całym nieszczęściu mieliście ogromnie dużo szczęścia.:-)
    Teraz życzę żeby maluszek jak najszybciej doszedł do 2 kg i..do domu:-)

5. Beti333

Beti333 Fanka BB :)

Gratulacje
    Mój synek też Aleks 28 tyg ciąży:-)
    Dobrze że wszystko ok z maluszkiem:tak:
    My nie mieliśmy tyle szczęścia ale teraz idzie wszystko w dobrym kierunku;-)
    Dużo zdrowia i szybkiego powrotu do domu życzymy

6. angela_nd

oddycha sam zwiększaja mu dawke pokarmu dzis juz dostaje 6 ml :) przybiera na wadze wczoraj wazył 1205 a dzis 1240 :)

7. asiulka271

asiulka271 Mama Maciusia i Emilka

Angela-trzymam kciuki za zdrówko Aleksa,oby jak najszybciej wrócił do Was do domciu.
    Mój Maciuś urodził się w 34/435tc.Teraz na ponad 7 lat i jest zdrowym i mądrym chłopcem.
    A tez przeszliśmy swoje. ponad 6tyg,w szpitalu w tym 3 na oiom-ie ponad dwa na respiratorze w tym sepsa,niewydolność oddechowo-krążeniowa,odma opłucna,i wiele innych.
    Aleks to dzielny chłopak da radę.

8. angela_nd

mój mały bąbelek znowu na respiratorze :frown: i morfologia cos nie tak miał podawaną/przetaczaną krew dzis ahhh płucka mu sie zmeczyły
    ale jak bylismy u niego to troche sie ozywił i nawet oczka otworzył
    przybrał na wadze dzis wazył 1255:-)

tak mi go szkoda i nie moge mu pomóc ;(

9. ccaroline85

ccaroline85 Mama Dawidka i Natalki :)

Trzymam kciuki za Aleksa, aby jak najszybciej był z wami !!

10. reklama
  11. angela_nd

Dzis 2 tydzień jego życia :-) zaraz lece do szpitala mam nadziej że dziś jest lepiej

12. rybka_24

rybka_24 Fanka BB :)

daj znać jak mały po powrocie

my trzymamy kciuki:tak::tak::tak:

Poleć forum