reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój wcześniak Aleks 27 tydzień i 6 dzień ciazy

Aleks nadal ma podłączony respirator , nie złapałam jego lekarza prowadzącego i nie miałam kogo podpytac co i jak
ma jakiś antybiotyk musze podpytac na co to i po co pielęgniarka mówiła że jest ok że jak lekarz mu odłączyła czy zmniejszyła tlen to dawał rade odycha ale na razie ma jeszcze respirator, dostaje jeśc to bardzo dobrze
ale się złoscił i bolało go pewnie jak mu się musiał wkuc żeby kroplówke podłaczyc aż musiał mu rączke pamersem zakleic ;-) tak machał az respirator odłączył biedny ale musiłąo bolec ale zaraz dostał jeśc i mamusia go pogłaskał i było ok :-)
jutro wcześniej pojade i podpytam lekarza prowadzącego i moze dowiem sie coś więcej
 
reklama
halo halo
smilie1.gif


byłam dziś u mojego łobuziaka po kangurowałm troszkę,przewijałam
smilie1.gif
mały rośnie juz 1425 waży
smilie1.gif
co dzien wiecej jedzonka dostaje i moze juz jest rozintubowny miał dzis dobre wyniki

ale rozrabiak z niego tak szaleje że aż sie boje żeby sobie krzywdy nie zrobił jak ma podłączony respirator tak głową kręci ze hoho co go ulożą np na prawym boku to on głowka na lewy czy wprost i koniec
smilie3.gif
dzis jak go miałm to musiałm mu trzymać główke na siłe bo tak szalał az mnie podrapał złosnik mały
smilie1.gif
 
angela_nd Super wiadomość.Trzymam kciuki za to,żeby było coraz lepiej,i abyście jak najszybciej mogli zabrać Alexa do domku:tak::tak::tak:
 
witam

byłam dzis u Aleksa i tam co mały na CPAP-ie
smilie1.gif
(wspomaga odychanie maseczka na nosie), wczoraj tak szalał i chciał lekarzą udowodnić że on wie co robi niech mu tą rurke zabierają no i się sam rozintubował skoro oni nie chcieli mały smyk, dobrze że nic sobie nie zrobił
ohh te pielegniarki to mają z nim przeboje


biegam do szpitala ze szpitala do domu sciągnąć pokarm i normalnie nie mam na nic czasu :(, nawet jeszcze nie kupiłam prezentów nie moge coś się zorganizować
 
witam

byłam dzis u Aleksa i tam co mały na CPAP-ie
smilie1.gif
(wspomaga odychanie maseczka na nosie), wczoraj tak szalał i chciał lekarzą udowodnić że on wie co robi niech mu tą rurke zabierają no i się sam rozintubował skoro oni nie chcieli mały smyk, dobrze że nic sobie nie zrobił
ohh te pielegniarki to mają z nim przeboje


biegam do szpitala ze szpitala do domu sciągnąć pokarm i normalnie nie mam na nic czasu :(, nawet jeszcze nie kupiłam prezentów nie moge coś się zorganizować

super wieści

a jak waga???

ej prezenty poczekają:tak::tak::tak:
 
angela_nd to są super wieści.Twój synek pokazuje,że też ma swoje zdanie:-Di wie czego chce.
Wierzę Ci,że jest ciężko,ale jeszcze trochę i Alex będzie już z Wami:tak::tak::tak:
A prezenty rybka_24 dobrze napisała - POCZEKAJĄ;-)
 
waży już 1425 zwiekszają mu porcje mleczka z dnia na dzien a czasami nawet co karminie :-)
od wczoraj nic nie przytył ale nie spadł z wagi jakis taki dziń maluch miały bo koledzy z sali tez nie przytyli ;-)

a wczoraj dowiedziałm się ze moj mały smyk przy urodzeniu miał 5/7/7/ to całkiem niezle :-)
 
reklama
Widac ze maluszek silny i charakterny, wie jak chce leżec i nikt mu nie powie ze ma leżec inaczej:-DTyle osób trzyma za niego kciuki ze twój mały bohater na pewno sobie poradzi. Życze Wam zebyście juz wrócili wszyscy szczęśliwie do domku. Buziaczki dla Aleksa:tak:
 
Do góry