reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Mój Zaczarowany Magiczny Świat...

SIMAMA

majowa MAMA 2007
Rozwiązania
0
hej dziewczyny,:-)
jak tam przeglądam wątek o zakupach, prezentach i innych cudeńkach dla Naszych Milusińskich,
to myślę sobie,
że to wszystko tworzy magiczny klimat i świat naszych pociech, pokoiki, kąciki zabaw, ulubione zabawki,
może będziemy tu dzielić się "efektami" naszych starań i pokazywać radość pociech - fotkami... taki obrazkowy wątek o Świecie Naszych Maluchów...

reklama

mysz1978

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
super :-)
No a te malowidla to Twoje dzielo czy maz sie artystycznie spelnial??? ;-)

zielono_mi

Miasto
Deutschland
Rozwiązania
0
ja sie spelnialam, mialam nagly przyplyw weny pod wplywem ciazowych hormonow, musialam sie wykazac, dopiki jeszcze brztuch nie byl za wielki i moglam sie ruszac :):tak::-D
ciesze sie, ze Wam sie podoba:)

Żania7

mama kochanych urwisków
Miasto
Wielka Brytania
Rozwiązania
0
zielono_mi śliczne maolowidła jestem pod wrażeniem i pełna uznania brawo dla mamy :) za wyczarowanie pięknego pokoju dla synków

zielono_mi

Miasto
Deutschland
Rozwiązania
0
dziewczyny, my pokazalismy te nasze zwierzaki-cudaki i pokoik chlopcow, a co z Wami? chetnie bym popatrzyla, jak urzadzilyscie kaciki/pokoiki Waszych maluszkow.

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry