reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój Zaczarowany Magiczny Świat...

bardzo się cieszę, że podoba Wam się dziewczyny kącik Naszego Malucha...
ja mam fijoła na punkcie moich dzieci
i dla nich wszystko !!!
choć za moją córkę 12-letnią to często płaczę...:-:)-:)-(
np. dziś rano (ale to raczej temat na wątek o rodzeństwie)...

Kladziesz na noc maluszka pod ta kolderke, czy uzywasz jakiegos spiworka??

Gunio śpi pod swoją prawdziwą kołdrą,którą a`propo uwielbia
ale śpi pod nią tylko w nocy,
w dzień komaruje pod kocykiem lub kołderką odzyskaną z rożka.
 
reklama
dziewczyny, podzielcie się swoimi patentami na przechowywanie zabawek - jednym słowem utrzymanie choćby względnego porządku w "młodzieżowym",o ile to jest wogóle możliwe :no:
jakieś regały, pudła ale jakie lepsze papierowe czy plastikowe - jak wy sobie z tym tematem radzicie bo ja pomału jestem bezsilna co z tym wszystkim robić... :zawstydzona/y:
 
Zielono mi pokoik chłopców jest przecudny :-)

SIMAMA malunki na ścianie rewelacyjne, takie słoskie żyrafki - cudnie :-)
 
SIMAMA - utrzymanie porzadku jest dla mnie niestety rzecza niemal niewykonalna, wiec za wiele nie powiem... Ja tam lubie jak rzeczy sa pochowane przynajmniej i ich za bardzo nie widac. Sa takie jakby regaly w ktore wsuwa sie takei plastikowe kosze do ktorych mozna naladowac duzo rzeczy i ich nie widac ;-)
cos w tym stulu
Nowość na POLSKI rynku! Regał 5 szuflad na kó (329863578) - Aukcje internetowe Allegro

no ale to bardziej dla malego dziecka, a dla Twojej corki to nie wiem za bardzo...
 
u nas w takich zawieszkach pokazanych przez Aletke smoczki, pizamki, pieluchy, skarpetki itp, itd. zabawki jak do tej pory wszystkie w salonie w naszym podroznym malym lozeczku(ktore bylo swoja droga kupione z mysla o spaniu chlopakow w cagu dnia, ale ani razu swojej funkcji nie spelnilo:-D) Tak wiec na razie problem z zabawkami nam odpada. pozniej myslalam o kolorowych (plastikowych, czy moze drewnianych) pudelkach na klocki, samochody, pluszaki itp z naklejka na wierzchu, zeby chlopcy sami potrafili odpowiednie rzeczy do odpowiedniego pudelka wlozyc:tak:
 
welonka, cieszę się, że ci się podoba, ja już nawet zapomniałam o tych fotkach :-D

myszko, chodzi mi o pokój dla Patryka;-)Kamy pokój mam urządzony, chociaż tam panuje .......... (wole wykropkować i dalej na ten temat nie pisać) jak się ma 13 lat to człowiek ma inne rzeczy niestety w głowie jak porządek :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ale ten regał podoba mi się tylko ciekawe czy szuflady są wystarczająco głębokie, czyli poprostu pakowne...

Aletko, córka ma właśnie takie długie wiszące kosze, ale zastanawiam się czy na zabawki to się sprawdzi bo synio delikatny nie jest i jak przyfasoli zabawką to czy zaraz dziury "nie wykona"???

jeszcze zastanawiam się nad tematem wykładziny do pokoju dla małego, chciałam mu kupić np. uliczki, ale ostatnio oglądałam program o szkodliwości takich wykładzin i teraz nie wiem co robić bo skoro dopuszczają to do handlu z przeznaczeniem dla dzieci ??? mają niby atesty a mówi się że polipropylen z którego są wykonane jast związkiem chemicznym szkodliwym dla dzieci??? już sama nie wiem , tak naprawdę cały otaczający nas świat to jedno wielkie toksyczne świństwo...:wściekła/y:
 
My tez wykładzin nie mamy ale za to przezimne płytki:-( no i tam gdzie sa małego zabawki i miejsce do ćwiczeń mamy wykładzinę właśnie w uliczki kupiłam w Ikei.:rofl2:
 
u nas tez plytki, mielismy na nich dywanik, nie wiem,czy bylo widac na zdjeciach, ale na razie przenieslismy go do naszego duzego pokoju, zeby chlopakom na podlodze za zimno nie bylo. W swoim pokoju tylko spia wlasciwie,wiec im w tej chwili dywan nie potrzebny. Pozniej to zmienimy:tak:
 
reklama
U nas parkiet i cieplutko, dywan tylko na środku. A w kuchni zimne płytki i zawsze jak wraca z przechadzek po kuchni to ma zimne rączki, więc wpuszczam go tam tylko na trochę, w ramach odwiedzin królika :-D Mam nadizeję że w lato trochę cieplejsze będą...
 
Do góry