reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Moja córeczka jest już z nami

Anula19

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
:) :laugh: :D
Witam dawno mnie nie było i widzę nowe twarze.Ja urodziłam 12.04 o godz 20.42 troche się męczyłam bo aż 18 godz.chodziłam po "ścianach" ale mam piękną coreczke ma na imię Laura.
Serdecznie wszystkich pozdrawiamy.

reklama

ewa2500

mama pauli i seby
Miasto
wroclaw
Rozwiązania
0
serdeczne gratulacje :) ja tez mam corcie ma juz prawie piec latek ;D pozdrawiam niech mala sie dobrze chowa :)

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
gratuluję serdecznie! mała pewnie była warta tych 18 godz :) może wklej fotkę to zobaczymy te cudo dla którego tyle się męczyłaś! :)

Anula19

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
witam jak tylko znajde czas to odrazu przesle foty.dziekuje za gratulacje i ja wam takze gratuluje.pozdrawiam
:)

Anula19

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0

To jest pierwsze zdjęcie mojej niuni w szpitalu pozdrawiam wszystkich.

aninaaa

Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
oj jaka śliczna dziewczynka :) gratuluje. my na dzień dzisiejszy też czekamy na córcie.jutro się potwierdzi czy to napewno dziewczynka,czy moze już synek ;)

pozdrawiam

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry