reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moja córka pyta

Dołączył(a)
10 Listopad 2016
Postów
4
Moja córka pyta co to kostnica ma 12 lat mam jej powiedzieć?
photo_30731066_worker-of-morgue-and-labeled-dead-body.html
 
reklama
No pewnie że tak, przecież to już duże dziecko, zresztą nawet mlodszemu bym wytlumaczyla co to jest
 
Normalnie,przedstawiajac sprawe taka jaka ona jest. Dzieci lubia czuc,ze sa traktowane powaznie. Wiec powiedz jej dlaczego sie nie wchodzi w taki sposob,w jaki sama to bys chciala uslyszec. Szczerze,ale bez zbednego "okrucienstwa". Smierc jest czescia zycia,a Twoja corka jest juz na tyle duza zeby to pojac.
Pozdrawiam!
 
reklama
Mam córkę, która jest w tym samym wieku. Trudno mi uwierzyć, żeby nastolatka zadawała takie pytania i żeby należało jej tłumaczyć takie rzeczy. Kim jesteś?
 
Do góry