reklama

moja fasolka odeszła...:(

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2010' rozpoczęty przez gosia:), 9 Lipiec 2009.

1. gosia:)

gosia:) z nadzieją w przyszłość

no to ja tez tu chyba powinnam dolaczyc do Anulin - tez stracilam fasolke we wtorek 7 lipca:-:)-:)-( juz jestem po sszpitalu po lyzeczkowaniu i odliczam dni do kolejnych staranek bo nie zamierzam odpuscic... Anulin tobie, zycze tego samego

2. olenka12345

olenka12345 Fanka BB :)

Gosiu współczucia i bede 3mac kciuki aby teraz wszystko już się udalo!pozdrawiam serdecznie:*:*:]

3. reklama
  4. ggosia

ggosia Fanka BB :)

Anulin, Gosia - trzymajcie się. To bardzo przykre i bolesne przeżycie - znam z autopsji.
    Wierzę że jeszcze będzie dobrze, a jeśli kiedyś się uda, bardzo proszę nas zawiadomić - bo my będziemy trzymać kciuki.

5. gosia:)

gosia:) z nadzieją w przyszłość

oczywiscie, ze damy znac, przynajmniej ja... i bede tez tu zagladac i podczytywac co slychac u lutowek...

6. shingle

shingle I.2004 / II.2010

Kochana jesteś tu bardzo mile widziana :-D Pisz na bieżąco co u Ciebie;-)

7. kataszaone

kataszaone nowa mama

:( ja wiem co przezywalam jak mialam zagroizenie poronieniem i krwawilam....to bylo straszne...nie wiem co bym zrobila ale wiem ze zycie jest po to zeby probowac dalej tego czego bardzo sie pragnie.:) trzymaj sie, przytulasy.

8. Anulin

Anulin Zaciekawiona BB

Gosiu, ja łyżeczkowanie miałam 10 lipca dokładnie, opoznione bo lakarz prowadzący kazal czekac az pojawi się krwawienie poronne... do szpiala trafiłam w takich bólach, że co chwilę traciłam przytomność... po łyżeczkowaniu fizycznie czuję się ok, ale ten ból serca, to tłumaczenie wszystkim pytającym " jak tam dzidzia", ze juz nie ma dzidzi.... to wsyztsko tak boli:(( ... my też będziemy się starać tak chyba w 3 cyklu... obieecuję wam dziewczyny!!! wrocę na to forum i poinformuję Was, ze noszę zdrową fasolkę!! Gosiu... obydwie to zrobimy!!!
    trzymajcie się kochane i uważajcie na siebie!!!
    dziękuję Wam za wsparcie...

9. Julisia

Julisia Fanka BB :)

gosia, Anulin - bardzo bardzo mi przykro ze względu na waszą stratę, rozumię co przeżywacie

dla Waszych Aniołków
    [*]
    [*]
    [*]

10. reklama
  11. kataszaone

kataszaone nowa mama

a ja sie poplakalam...

12. Julisia

Julisia Fanka BB :)

Po szklistych oczach je poznasz,
    po chwiejnym glosie