reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Moje dziecko chce pić z piersi

doris123

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam . Mam mały problem z moją 5-cio miesięczną córka od jakiegoś miesiąca miała problem żeby na noc jeść z piersi płakał i się wykręcała. Zmieniałam pozycje czekałam aż się uspokoi i nic to nie dawało aż zdecydowałam się na zakup mieszanki modyfikowanej i podawania jej na noc z butelki z której bez problemu pije lecz w dzień nie miała problemu żeby pić z piersi.Od wczorajszego dnia również nie chce pic w dzień a jak pije to małe ilości i jest marudna wiem ze mleko mam w piersiach bo robią mi się nawały . Nie wiem co mam z tym zrobić czy przejść zupełnie na mleko modyfikowane czy zakupić laktator?? proszę o rade . pozdrawiam

reklama

MMMagdalena

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Witam . Mam mały problem z moją 5-cio miesięczną córka od jakiegoś miesiąca miała problem żeby na noc jeść z piersi płakał i się wykręcała. Zmieniałam pozycje czekałam aż się uspokoi i nic to nie dawało aż zdecydowałam się na zakup mieszanki modyfikowanej i podawania jej na noc z butelki z której bez problemu pije lecz w dzień nie miała problemu żeby pić z piersi.Od wczorajszego dnia również nie chce pic w dzień a jak pije to małe ilości i jest marudna wiem ze mleko mam w piersiach bo robią mi się nawały . Nie wiem co mam z tym zrobić czy przejść zupełnie na mleko modyfikowane czy zakupić laktator?? proszę o rade . pozdrawiam
Mleko matki jest najlepsze jakie moze byc.
Jezeli dzidzia bez problemu je z butli Twoje mleko, to ja na Twoim miejscu wolalabym pozostac przy tym i zainwestowac w laktator (sama mam elektryczny Medela Swing). Moze to jest taki okres przejsciowy i potem znowu malenstwo przekonaloby sie do piersi a dzieki laktatorowi utrzymalabys laktacje na "dobrym poziomie";:)

Oczywiscie rownie wazna jestes Ty- czy dalej chcesz dawac swoje mleko, czy wolisz juz przejsc na mm?

doris123

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Właśnie dzisiaj dokonałam zakupu laktatora wiec mam nadzieje ze będzie dobrze . Tylko mam wątpliwości co do mieszanego karmienia które dotychczas stosowałam raz kp a wieczorem mm czy to jej w jakimś stopniu nie zaszkodzi bo wyczytałam na jednym z forum ze flora bakteryjna przez to się pogarsza i u dziecka mogą wystąpić alergie i bóle brzuszka … Nie wiem czy to prawda i się teraz zamartwiam ze jej zaszkodziłam

Duch

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja stylem mieszanym karmilam córkę owszem miesiąc tylko. Corka nie miała w tamtym okresie problemów zdrowotnych. Brzuszek nie bolał nie dostała alergii a była w okresie rozszerzania diety.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Monia1989 Moje dziecko nie chce leżeć w wózku Potrzebuję porady 14
Serbiene Pomocy, moje dziecko ciągle chce ssać pierś :-( Potrzebuję porady 18
E moje dziecko nic nie chce jeść ani pić!!! pomocy! Potrzebuję porady 1
N Moje pół roczne dziecko nie chce nic jeść!! Potrzebuję porady 7
I Moje dziecko nie chce chodzić po dworzu, tylko raczkuje... Dzieci urodzone w październiku 2012 2
I Moje dziecko nie chce pić Żywienie 6
I Moje dziecko nie chce pić, co robić?? Żywienie 47
K moje 5 letnie dziecko jest chudziutkie,malutkie,nie chce jeść Przedszkolaki 34
E Moje dziecko ne chce butelki :/ Karmienie piersią 109
K Czy moje dziecko urodzi się zdrowe? Potrzebuję porady 14
D Moje dziecko nie je pomocy :( Potrzebuję porady 4
N Moje dziecko Potrzebuję porady 20
K Moje dziecko nie śpi Potrzebuję porady 3
U Moje dziecko nie potrafi się samo bawić!!! Potrzebuję porady 7
M Obcy ludzie zaczepiają moje dziecko Roczniaki i dwulatki 24
M Moje dziecko od 1,5 godziny nie przestaje sie ruszac w brzuszku? Boje sie ze cos się dzieje Potrzebuję porady 2
JestemMamą Moje dziecko śpi tylko w wózku Potrzebuję porady 6
PerseaNigra Moje dziecko śpi zbyt krótko BB psycholog dziecięcy radzi mamom 3
R Moje 3.5 miesięczne dziecko je w nocy co 2 godziny Potrzebuję porady 7
U Kiedy moje dziecko usiądzie? Potrzebuję porady 34
R Czy moje dziecko jest gotowe do przedszkola? BB psycholog dziecięcy radzi mamom 14
bezeluszek Moje dziecko mnie nie słucha BB psycholog dziecięcy radzi mamom 20
kasiaaaa87 Czy moje dziecko jest uzależnione od telefonu komorowego? Początek szkoły 14
G Coś gryzie moje dziecko. Potrzebuję porady 20
M jak przeniesc moje dziecko do innej szkoly? Mamy nastolatków 4
S Czy moje dziecko mnie lubi? Potrzebuję porady 17
D Moje dziecko ciągle płacze histerczynie... Pomocy ! Noworodek 6
Andzia_26 Moje dziecko nie umie się samo czymś zająć. Czy to moja wina? Trzylatki 9
M Czy moje dziecko nie rozwija się zbyt wolno? Niemowlaki 10
Ann17 Czy moje 8 miesięczne dziecko nie je za mało? Żywienie 5
Kasandraa88 Problem! Moje dziecko nie pije mleka modyfikowanego . Żywienie 12
pchelka10.05 moje dziecko nienawidzi warzyw (( Trzylatki 13
M Moje dziecko NIE ŚPI :/ Spanie 22
Ania_789 Chwalę się - czyli MOJE DZIECKO JUŻ POTRAFI :-) Dzieci urodzone w grudniu 2012 65
xXxIzuLQaxXx Czy moje dziecko prawidłowo się rozwija? Porady - rozwój i zdrowie dzieci 1
Aestima Cosiki, czyli co śmiesznego zrobiło/ powiedziało ostatnio moje dziecko:) Dzieci urodzone w czerwcu 2011 437
agniecha83 Moje dziecko sie bije Porady - rozwój i zdrowie dzieci 3
B Jak sprawdzic czy moje dziecko ma dalej skaze bialkowa i nietolerancje laktozy? Żywienie 10
T Ratunku!Moje dziecko nie śpi w nocy! Roczniaki i dwulatki 21
W Moje dziecko nie bierze nic do ust. Prosze o rade. Żywienie 2
anna_w moje dziecko jest leniwe! Roczniaki i dwulatki 12
tulaga Moje dziecko nie spi juz 2 miesiące.POMÓŻCIE Spanie 12
I Czy moje dziecko nie je za dużo ? Roczniaki i dwulatki 6
M Moje dziecko tez bedzie wczesniakiem Wcześniaki 21
gosiagd5 Moje dziecko jest nie jadkiem Przedszkolaki 20
mamaWojtusia Moje dziecko walczy o życie a ja nie mam już siły Wcześniaki 153
P moje 8 miesieczne dziecko robi zeza Zdrowie 9
Katarzyna F moje dziecko nie przybiera na wadze Jedzeniowe ABC 7
A Moje dziecko już potrafi.... Dzieci urodzone w listopadzie 2008 271
V moje dziecko Roczniaki i dwulatki 1