reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje dziecko chce pić z piersi

doris123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Maj 2019
Postów
19
Witam . Mam mały problem z moją 5-cio miesięczną córka od jakiegoś miesiąca miała problem żeby na noc jeść z piersi płakał i się wykręcała. Zmieniałam pozycje czekałam aż się uspokoi i nic to nie dawało aż zdecydowałam się na zakup mieszanki modyfikowanej i podawania jej na noc z butelki z której bez problemu pije lecz w dzień nie miała problemu żeby pić z piersi.Od wczorajszego dnia również nie chce pic w dzień a jak pije to małe ilości i jest marudna wiem ze mleko mam w piersiach bo robią mi się nawały . Nie wiem co mam z tym zrobić czy przejść zupełnie na mleko modyfikowane czy zakupić laktator?? proszę o rade . pozdrawiam
 
reklama
Witam . Mam mały problem z moją 5-cio miesięczną córka od jakiegoś miesiąca miała problem żeby na noc jeść z piersi płakał i się wykręcała. Zmieniałam pozycje czekałam aż się uspokoi i nic to nie dawało aż zdecydowałam się na zakup mieszanki modyfikowanej i podawania jej na noc z butelki z której bez problemu pije lecz w dzień nie miała problemu żeby pić z piersi.Od wczorajszego dnia również nie chce pic w dzień a jak pije to małe ilości i jest marudna wiem ze mleko mam w piersiach bo robią mi się nawały . Nie wiem co mam z tym zrobić czy przejść zupełnie na mleko modyfikowane czy zakupić laktator?? proszę o rade . pozdrawiam

Mleko matki jest najlepsze jakie moze byc.
Jezeli dzidzia bez problemu je z butli Twoje mleko, to ja na Twoim miejscu wolalabym pozostac przy tym i zainwestowac w laktator (sama mam elektryczny Medela Swing). Moze to jest taki okres przejsciowy i potem znowu malenstwo przekonaloby sie do piersi a dzieki laktatorowi utrzymalabys laktacje na "dobrym poziomie";:)

Oczywiscie rownie wazna jestes Ty- czy dalej chcesz dawac swoje mleko, czy wolisz juz przejsc na mm?
 
Właśnie dzisiaj dokonałam zakupu laktatora wiec mam nadzieje ze będzie dobrze . Tylko mam wątpliwości co do mieszanego karmienia które dotychczas stosowałam raz kp a wieczorem mm czy to jej w jakimś stopniu nie zaszkodzi bo wyczytałam na jednym z forum ze flora bakteryjna przez to się pogarsza i u dziecka mogą wystąpić alergie i bóle brzuszka … Nie wiem czy to prawda i się teraz zamartwiam ze jej zaszkodziłam
 
Ja stylem mieszanym karmilam córkę owszem miesiąc tylko. Corka nie miała w tamtym okresie problemów zdrowotnych. Brzuszek nie bolał nie dostała alergii a była w okresie rozszerzania diety.
 
Do góry