reklama

moje dziecko i bajki

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez encja, 20 Luty 2007.

1. encja

encja Zaciekawiona BB

Witajcie po mojej długiej nieobecności. Odkąd pojawiła się moja córeczka, pochłoneła mnie zupełnie :)
    ...i natchnęła jednoczesnie. Sluchajcie! Zaczęłam pisać bajki. Bajki pisałam dla niej. Ale pomyślałam sobie, że może i inni szukają lektury dla swoich dzieci na coraz krótsze (na szczęście :)) zimowe wieczory. I "natchnięta" swoim dziecięciem otworzyłam stronę ze swoimi bajkami. To przedsięwzięcie zupełnie niekomercyjne, którego jedynym celem jest sprawienie przyjemności tym, którzy lubią czytać razem z dziećmi.

Jeśli macie ochotę to zapraszam Was i Wasze maluchy.
    Leonik tam czeka ;)
    link do strony poniżej:

leoniki

pozdrawiam Was gorąco i pędzę do mojego dzidziula, który właśnie dziś zaczął chodzić :)
    pa

P.S. Dodam jeszcze, bo może to kogoś zainteresuje, że jestem psychologiem pracującym z dziećmi. Jeśli więc ktoś ma jakieś problemy wychowawcze ze swoim maluchem, chętnie pomogę.
    Na leonikach, znajdziecie szczegóły :)

2. martam

martam Zaciekawiona BB

właśnie przeczytałam kilka twoich bajek sa cudowne zazdroszcze talentu,twoje dzieciatko napewno bedzie ich słuchac z wielka radoscia.pomysl o wydaniu ich!!

3. reklama
  4. encja

encja Zaciekawiona BB

Dziekuje Ci bardzo za pozytywna ocene mojej "tworczosci" :)
    Wlasnie wczoraj wieczorem udalo mi sie uruchomic kolejny dzial na Leonikach. ZABAWY dla dzieciakow. Jest tego sporo o roznym stopniu trudnosci i przede wszystkim zabawy sa pomyslane tak, zeby rozwijaly 3 bardzo wazne funkcje : MYSLENIE, PAMIEC, SPOSTRZEGAWCZOSC. Z mojej pracy psychologa wiem, ze rodzice maja czesto z tym problemy u swoich dzieci i nie wiedza jak stymulowac rozwoj w tym zakresie. A ja podaje kilka prostych sposobow. Niebawem bedzie ich wiecej :)

Jeszcze raz dziekuje, ze zechcialas odwiedzic leoniki. I zapraszam ponownie :)

leoniki

5. lolusia

lolusia Zaciekawiona BB

Witam.Dziś odwiedziłam Twoją stronę encja. Bardzo mi się podoba. Wierszyki są bardzo mądre.Bardzo przypadły mi do gustu. Będę mojego 5-letniego Kacperka ich uczyć na pamięć. Dużo się z nich nauczy :-) Zabawy też wykorzystamy.... Super stronka.

Poleć forum