reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mokotów

reklama
Co myślicie o spotkaniu małym tak na soczek gdzieś, takie pogaduszki, chętnie poznała bym inne mamy z Mokotowa. Zawsze fajnie jest porozmawiać i podzielić się doświadczeniami z kimś kto nas rozumie :)
 
sorki dawno nie odwiedzalam forum, ja jestem jak najbardziej za spotkaniem, tylko w marę szybko, okazalo się ze będę miała cesarkę i idę do szpitala 4 października na cc, takze jakbysmy się miały spotkać to w tym tygodniu albo potem dopiero pod koniec października jak będę mogła z małym wychodzić na spacerki ...
kinderniespodzianka - gratuluje córci :)
 
ja już jestem po porodzie,
Maciuś urodził się 30 września 2010
ważył 2894 kg
długi na 53 cm

na razie jeszcze nie za bardzo możemy wychodzić na dłuższe wyprawy spacerowe, ale zaczyamy się wietrzyć tak po pół godzinki dziennie :)
czekam na propozycje spotkania - jeśli ktoś ma ochotę .....
 
Hej, ja tez jestem z Mokotowa dolnego, chętnie poznam mamy z tej okolicy. Mieszkamy tu od niedawna i nie znam tu prawie nikogo.
Mam 5cio letnią córeczkę i synka 18.kwietnia skończy 6 miesięcy.
Czy jakas mama jest z dolnego mokotowa??:):-)
 
Witam.
wprawdzie snieg na dworzu ale temperatury przyjazne:) może jakas mama lub niania potrzebuje, tak jak ja, towarzystwa do spacerów? synek ma 10 miesięcy i chętnie pogadałabym z kimś z dzieckiem w podobnnym wieku:)
 
reklama
ja jestem z górnego Mokotowa, chętna na spotkanko :) mam synka 4 miesięcznego, znam też fajną mamę z Ursynowa, też poznałyśmy się przez BB myślę że też byłaby chętna na spotkanko, jeszcze się podpytam ...
a jaki termin proponujecie ??
 
reklama
Do góry