reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mokre majtki

Cukszyk..mama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Luty 2019
Postów
189
Witajcie dziewczyny jestem w 21 tygogniu i zauważyłam że zdarza mi się rzadko ale jednak mieć mokre majtki wygląda to tak jak bym popuscila lecz nie ma to żadnego zapachu co to może być?
 
reklama
Poniewaz masz watpliwosci, to polecam sprawdzic, czy nie sacza ci sie wody plodowe. Mozesz to zrobic sama papierkiem lakmusowym czy specjalna podpaska lub isc do lekarza badz na ip
 
Też tak miałam w pierwszej ciąży i z tego co pamiętam nie było to nic groźnego ;) bałam się że Sącza mi się wody ale absolutnie nie , uczucie mokrych majtek miałam baaaardzo długo i było to mega uciążliwe nie pomagały żadne wkładki bo przy takiej paskudnej pogodzie dzięki temu szybko łapał mnie pęcherz :(
 
Ja tak miałam i też właśnie od około 20 tygodnia. Poszłam do doktora jeszcze w ten sam dzień bo myślałam, że to wody a okazało się, że śluz taki wodnisty. Miałam tak do końca ciąży.
 
Już wiele razy było mówione, że w ciąży mogą być obfite wodniste upławy. Podziwiam osoby, które nie noszą wkładek. Jakbym nie nosiła musiałabym zmieniać majtki chyba co godzinę.
 
W ciąży pod wpływem zmian hormonalnych może występować uczucie nadmiernej wilgotności bądź suchości pochwy.
Jeśli nie odczuwasz żadnych zmian chorobowych, które świadczyłyby o infekcji np. swędzenie, pieczenie itp. to zapewne nic się nie dzieje.
Jeśli bardzo cię to nurtuje, porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem na najbliższej wizycie.
 
reklama
reklama
Do góry