reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mokrość

Dołączył(a)
15 Marzec 2019
Postów
1
Drogie Panie.
Jestem obecnie w 20tc. Wszystko dotychczas przebiega ok ale..od kilku dni miałam ból w dole brzucha i uczucie duuuzo większej mokrośc. Wczoraj byłam u mojego dr. Zbadał zrobił USG dopochwowe i zwykle. Stwierdził że z ciążą wszystko ok. Bobas się rozwija (czuje ruchy już od 2tygodni) a szyjka jest w porządku (31mm). Polecił badanie moczu (zwykle i posiew i crp). Wynika badania mam. Crp lekko zawyżone a mocz ok poza pH które mam równe 5. Na posiew czekam.
I tu mój problem bo mam dalej uczucie ciągłej wody w majtkach...nie leje się ale zawsze dwie trzy kapki są. Bezbarwne raczej albo leciutko żółte. I nie wydaje mi się że to mocz.... Czy jednak moga to być wody? Nie wiem czemu dalej panikuje po badaniu ale taka jestem...:o
Acha dodam że to moja 2 ciąża. Synek ma 4 lata. A lekarz prowadzący ciągle ten sam.
Proszę o wasze doświadczenia:confused:
 
reklama
Hej ja też tak mam często rano pamiętam jak wstałam bodajże w 15 tc to było rano i czuje mam mokre spodnie od piżamy nie był to mocz bo nie smierdzialo że tak brzydko powiem była to po prostu jakas jakby woda wpadłam w panikę bo ile to się słyszy o ,,uciekających" sączących sie wodach albo innych starszych rzeczach. Pojechałam do lekarza i okazało się że wszytko ok to nie wody tylko bardzo bardzo wodnisty śluz. Teraz wyznaje zasadę jak jest mokro to nic się nie dzieje byle ten śluz nie jest z krwią lub jakis sugerujący infekcje.
 
Do góry