reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Monitor oddechu i niania

Siwek1212

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
116
Hej wszystkim ;)
Z racj tego, ze termin porodu zbliża sie duzymi krokami czas zacząć myśleć o potrzebnych gadżetach ;p chcialabym uslyszeć opinie o monitorach oddechu i o elektrycznych nianiach z kamerka. ;) Czy są tu kobietki, które mogłyby polecic takie sprzęty, chetnie poczytam opinie, bo jutro jade na wieksze zakupy i może akurat trafie na dany produkt. Czeeekam na odpowiedzi i pozdrawiam! ;)
 
reklama
Rozwiązanie
Właśnie u mnie od 12 tc to 20 tc ciąża była zagrożona dlatego tak myśle nad tym monitorem oddechu, teraz juz jest wszystko dobrze, ale wiadomo jak to już człowiek przeżywa wszystko.. w takim razie poczytam sobie o tej motoroli ;)) i dziekuje za odpowiedź!
Nad monitorem oddechu myślałam w ciąży, ale troszkę czytałam o nich i zrezygnowałam. Moje zdanie jest takie, że jeśli ciąża przebiegała prawidłowo, tak samo poród, dzidziuś jest zdrowy, to może nie warto wpadać w paranoje, zwłaszcza że te urządzenia czasem włączają się, chociaż z dzieckiem wszystko ok. Co do niani to mam z Motoroli, jak dla mnie w porządku,dobry zasięg, kilka bajerów, na minus jest bateria, która po jakimś czasie słabo trzyma. Ale jak mam teraz polecić czy zwykła nianie, czy z monitorem, to tylko z monitorem, widzisz nawet czy dziecko oddycha :-)
 
Właśnie u mnie od 12 tc to 20 tc ciąża była zagrożona dlatego tak myśle nad tym monitorem oddechu, teraz juz jest wszystko dobrze, ale wiadomo jak to już człowiek przeżywa wszystko.. w takim razie poczytam sobie o tej motoroli ;)) i dziekuje za odpowiedź!
 
Rozwiązanie
Do góry