reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Monitor oddechu

Czarna99

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Czerwiec 2022
Postów
20
Hej. Jaki monitor oddechu polecacie jeżeli dziecko będzie trochę spało w wózku a trochę w łóżeczku? Mała nie będzie spać z nami ale z racji tego, że w obu rodzinach występuje bezdech chciałabym się zabezpieczyć jakoś. Myślałam nad babysensse 7 ale nie mogę znaleźć informacji czy może być stosowany również do wózka 🤔 a może polecacie jakieś inne modele? Z góry dziękuję za odp 😊
 
reklama
Babysense 7 tylko do samodzielnego łóżeczka. Do wózka nie będzie jak polozyc- ten monitor ma dwa duże krążki, które wkłada się pod materac (jak maluszek mały to wystarczy jeden), w wózku chyba potrzebny byłby dodatkowy materac, żeby ten krążek włożyć pod spod- ale to i tak nie ma sensu, bo jadąc mógłby się ruszać i dawać fałszywe sygnały, że jest ok. Są jeszcze zakładane na pieluszkę (nigdy nie mialam), ale z tego co wiem, to szybko przestają mieć sens, jak dziecię zaczyna się więcej ruszać..
 
Ja mam babysensee i jestem zadowolona. Wprawdzie uzywalam tylko w zwklej dostwace i w tradycyjnym łóżeczku ale wydaje mi sie ze jak wlożysz pod materac w wozku to tez powinien dzialac.
 
Ja mam babysensee i jestem zadowolona. Wprawdzie uzywalam tylko w zwklej dostwace i w tradycyjnym łóżeczku ale wydaje mi sie ze jak wlożysz pod materac w wozku to tez powinien dzialac.
A ja myślę,że nie- chyba, ze wózek będzie stał nieruchomo.. Przecież te krążki będą się ruszać jak wózek będzie w ruchu..
 
A ja myślę,że nie- chyba, ze wózek będzie stał nieruchomo.. Przecież te krążki będą się ruszać jak wózek będzie w ruchu..
No zalezy czy chodzi typowo o spacery czy o to ze dziecko spi np w domu w wozku. W sumie u mnie corka spi w wozku w dzien ale wtedy mam na nia oko, bardziej uzywam monitora na noc.
 
Sprawdź w instrukcji. Snuza Hero MD teoretycznie jest najbardziej mobilna, a producent nie zaleca ani używania w wózku, ani w dostawce. Podejrzewam, że że Babysense jest podobnie
 
Chodzi właśnie typowo w domu jak wózek będzie stał nie ruchomo. Zastanawiałam się czy nie napisać do producentów, żeby zyskać jakieś lepsze informacje. Bo coś mi się kojarzy, że kiedyś czytałam że babysensse mógł uc stosowany w wózku ale teraz takich informacji nie ma 🤷🏻‍♀️
 
Chodzi właśnie typowo w domu jak wózek będzie stał nie ruchomo. Zastanawiałam się czy nie napisać do producentów, żeby zyskać jakieś lepsze informacje. Bo coś mi się kojarzy, że kiedyś czytałam że babysensse mógł uc stosowany w wózku ale teraz takich informacji nie ma 🤷🏻‍♀️
Jeśli wózek będzie stał to polecam snuzę:) mniej zachodu podczas zmiany miejsca
 
Monitor nie może być stosowany w miejscach, które są narażone nawet na najmniejsze drgania bo urządzenie jest bardzo czułe. Co za tym idzie w wózku w ogóle się nie sprawdzi. Tak samo nie można go używać pod materacami z membraną, która zapamiętuje ułożenie dziecka.
 
reklama
Troche odkopie temat. Zastanawiam sie nad monitorem oddechu dla bliźniat. Moze ma.ktos doswiadczenie. Chcialabym by dzieci na poczatku dzieci spały razem i zastanawiam sie czy snuza da rade w takim wypadku?
 
Do góry