reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

Monitoring owulacji Lublin

reklama

Octopus

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Czerwiec 2020
Postów
115
Ja na monitoring chodziłam 3 wizyty co 2-3 dni do luxmed w Lublinie i za każdym razem trafiałam na innego lekarza. Lekarz nr 1 ocenił czy są pęcherzyki i stwierdził żeby przyjść za 3 dni to może będzie już dominujący, a który lekarz będzie miał wolny termin za 3 dni to już nie ma gwarancji. Więc nie wiem który lekarz i gdzie na tyle wolnych terminów żeby przeprowadzić cały monitoring. No chyba że wystarczy Ci jedna wizyta ale to ocenia lekarz.
 

Octopus

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Czerwiec 2020
Postów
115
Hmm ta Imedica to chyba jakaś nowość na rynku, jeszcze o niej nie słyszałam 🙂ale chodziłam do dr I. D-D jest okej, i dr D. S. Podobno dobry fachowiec ceniony w branży, dla mnie trochę hmm specyficzny, ale liczy się wiedzą medyczna.
 
Do góry