reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Clo

Plajzerka 33

Aktywna w BB
Dołączył(a)
23 Lipiec 2022
Postów
83
Kochane wczoraj w 11 dc mialam monitoring ginekolog stwierdzil ze w tym miesiacu nie bedzie owulacji poniewaz ani w prawym ani w lewym jajniku nie ma pecherzyka dominujacego. Przepisal mi clo i dupka. Clo mam brac 2 tabletki od 3 do 7 dnia cyklu i starac się potem od 16 dnia cyklu do 25 dc mam brac dupka. Jak szybko i czy udalo wam sie zajsc po clo? I ile z was mialo przy tym ciaze blizniacza :)
 
reklama
Na mnie clo w ogóle nie działało. Może być tak też u ciebie. U mnie dopiero zastrzyki spowodowały wzrost pęcherzyków.
 
A to był twój pierwszy monitoring? Czemu lekarz na podstawie jednego usg od razu pakuje Cię w stymulację cyklu? Jak długie masz z reguły cykle i jak długą fazę lutealna? U mnie 11 dc nigdy nie mam pęcherzyków dominujących bo owulacja zazwyczaj w 18/19 dc I jest to ok.
Miałaś drożność i AMH ? Partner badania nasienia zrobione? Bez tego nie powinno się robić stymulacji.
Dodatkowo w stymulowanym cyklu OBOWIĄZKOWO musisz mieć kilka monitoringów. Dodatkowo branie dupka na ślepo według dni cyklu a nie obrazu na usg jest totalnie złym pomysłem.
 
A to był twój pierwszy monitoring? Czemu lekarz na podstawie jednego usg od razu pakuje Cię w stymulację cyklu? Jak długie masz z reguły cykle i jak długą fazę lutealna? U mnie 11 dc nigdy nie mam pęcherzyków dominujących bo owulacja zazwyczaj w 18/19 dc I jest to ok.
Miałaś drożność i AMH ? Partner badania nasienia zrobione? Bez tego nie powinno się robić stymulacji.
Dodatkowo w stymulowanym cyklu OBOWIĄZKOWO musisz mieć kilka monitoringów. Dodatkowo branie dupka na ślepo według dni cyklu a nie obrazu na usg jest totalnie złym pomysłem.
No dokładnie tak.
Jeszcze od razu daje Ci po dwie tabletki dziennie... Kosmos jakiś
 
Kochane wczoraj w 11 dc mialam monitoring ginekolog stwierdzil ze w tym miesiacu nie bedzie owulacji poniewaz ani w prawym ani w lewym jajniku nie ma pecherzyka dominujacego. Przepisal mi clo i dupka. Clo mam brac 2 tabletki od 3 do 7 dnia cyklu i starac się potem od 16 dnia cyklu do 25 dc mam brac dupka. Jak szybko i czy udalo wam sie zajsc po clo? I ile z was mialo przy tym ciaze blizniacza :)
Ja po takim takim połączeniu już po 2 cyklu zaszłam w ciążę. Na szczęście obyło się bez ciąży bliźniaczej 🙂
 
Wlasnie dzis mam 16 dc i testy owulacyjne wychodza mi mega pozytywne w tym cyklu mimo ze w 11 dc lekarz powiedzial ze nie bedzie owulacji bo nie ma pecherzyka dominujacego probujemy bez. Na przyszly cykl umowie sie do innego gina zanim wezme clo.
 

Załączniki

  • f33e3713-4ced-4564-87f7-02c198645a9e.jpeg
    f33e3713-4ced-4564-87f7-02c198645a9e.jpeg
    15 KB · Wyświetleń: 35
Ja stosowałam clo przez 8 cykli w każdym cyklu były po 2/3 pęcherzyki niestety z żadnego ciąży nie było teraz dostałam letrozole Eugia i zobaczymy
 
reklama
Do góry