reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stymulacja CLO

Dołączył(a)
12 Styczeń 2023
Postów
13
Cześć dziewczyny. To będzie mój pierwszy cykl z CLO. W związku z tym mam kilka pytań. Ile razy miałyście monitoring w czasie stymulacji, po jakim czasie pojawiła się owulacja licząc od ostatniej tabletki? Czy oprócz monitoringu, robiłyście testy owulacyjne i się pokrywały? W którym cyklu z clo zaszłyście? Czy to prawda, że u kobiet z pcos jest większa szansa na ciąże mnogą? Oprócz clo będę miała jeszcze podany zastrzyk ovitrelle.
 
reklama
Cześć dziewczyny. To będzie mój pierwszy cykl z CLO. W związku z tym mam kilka pytań. Ile razy miałyście monitoring w czasie stymulacji, po jakim czasie pojawiła się owulacja licząc od ostatniej tabletki? Czy oprócz monitoringu, robiłyście testy owulacyjne i się pokrywały? W którym cyklu z clo zaszłyście? Czy to prawda, że u kobiet z pcos jest większa szansa na ciąże mnogą? Oprócz clo będę miała jeszcze podany zastrzyk ovitrelle.
Ja brałam clo w połączeniu z duphastonem (nieregularne okresy). Miałam 2 monitoringi i po tych 2 cyklach udało się nam zajść w ciążę 🙂 dziś synek kończy roczek niedługo ❤️ też mam PCOS - jeśli masz trochę kg za dużo sprobuj się ich trochę pozbyć, to też często pomaga.

Trzymam kciuki za Ciebie! 🙂
 
Przez ile czasu rosły ci pechęrzyki? U mnie waga idealna, bliżej mi do niedowagi niż nadwagi. Wszystkiego Najlepszego dla synka i gratulacje dla mamy za skończony pierwszy trudny rok ❤️🥰
 
Cześć dziewczyny. To będzie mój pierwszy cykl z CLO. W związku z tym mam kilka pytań. Ile razy miałyście monitoring w czasie stymulacji, po jakim czasie pojawiła się owulacja licząc od ostatniej tabletki? Czy oprócz monitoringu, robiłyście testy owulacyjne i się pokrywały? W którym cyklu z clo zaszłyście? Czy to prawda, że u kobiet z pcos jest większa szansa na ciąże mnogą? Oprócz clo będę miała jeszcze podany zastrzyk ovitrelle.
Ja miałam cztery cykle stymulowane clo i ovitrelle, do tego duphaston. Owulki miałam około 12-13dc. Bez clo pęcherzyki rosły wolniej i nie pękały a przerastały w torbiele. Testy oeu robiłam przy pierwszej stymulacji z ciekawości tylko i pokazywały tylko blade kreski, czyli negatywy, więc to olalam. Może jakieś felerne testy miałam 😅 na monitoring szłam za wraz po zakończeniu cło, potem za 3 dni, potem już co drugi lub i codziennie jak bylo trzeba, ale to wszystko zależy od tego co i jak to tam rośnie. Mi w ostatnim cyklu urosły i pękły dwa pęcherzyki bez PCOS, a z jednego powstał mały ssak który mi wisi właśnie na piersi 🥰
 
Do góry