reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Clo a plamienie

Mnie lekarz mówił, że jak clo to również coś na pęknięcie, ja mam stymulację jeszcze przed sobą. Może jeśli teraz okaże się, że nie ma ciąży to warto jednak zapytać o możliwość podania zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka?
 
reklama
Mnie lekarz mówił, że jak clo to również coś na pęknięcie, ja mam stymulację jeszcze przed sobą. Może jeśli teraz okaże się, że nie ma ciąży to warto jednak zapytać o możliwość podania zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka?

Pęcherzyk pękł sam,nigdzie nie napisałam,że nie pękł ☺️
 
Ja brałam clo 2cykle , nie miałam zastrzyku na pęknięcie. Plamień też po nim nie zauważyłam, ani innych skutków ubocznych. U mnie zaskoczyło dopiero miesiąc po braniu tych tabletek
 
Do góry