reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieudane stymulacje clo

reklama
Właśnie taki mam plan bo inaczej zwariuje. Myślę że przeżyłam ta porażkę tak mocno ponieważ lekarz narobił mi zbyt dużo nadziei a ja głupia posłuchałam:(
Mi to z kolei ginekolog powiedziała, żebym się uzbroiła w cierpliwość bo to może nawet około roku potrwać. A tu masz babo los, w 2 cyklu się udało 🙂 dziś mamy równy 26tc i czekamy na synka, Antosia 🙂💙
 
U nas w zeszłym roku na CLO udało się w piątym cyklu i też już traciłam siły i wiarę, ale ciąża się nie utrzymała... I po przerwie, teraz udało się w drugim cyklu z CLO, aktualnie 5+4 [emoji4]
 
U nas w zeszłym roku na CLO udało się w piątym cyklu i też już traciłam siły i wiarę, ale ciąża się nie utrzymała... I po przerwie, teraz udało się w drugim cyklu z CLO, aktualnie 5+4 [emoji4]
Dziękuję za wiarę i nadzieję, w takim razie będę stymulować tak długo jak zaleci lekarz a potem już tylko mysle w razie czego o in vitro
 
Cześć dziewczyny,
Po jakim czasie udało się wam zajść w ciąże po clo?
Ja mam za sobą pierwszy cykl, pecherzyki były same pękły, endometrium Ok, ciąży brak.
Załamka ;(
Pierwszy cykl, ale ciaza prawdopodobnie była pm. poroniłam w 6 t. Potem jeden cykl przerwa od starań. Następny cykl nic i w następnym się udało, czyli w 3 cyklu z CLO, dzisiaj 8 t 4 d. Trzymam za Cb kciuki, nie poddawaj się ✊
 
Pierwszy cykl, ale ciaza prawdopodobnie była pm. poroniłam w 6 t. Potem jeden cykl przerwa od starań. Następny cykl nic i w następnym się udało, czyli w 3 cyklu z CLO, dzisiaj 8 t 4 d. Trzymam za Cb kciuki, nie poddawaj się ✊
Dziękuję, czasem brak wiary że przecież skoro się nie udaje to w sumie dlaczego miałoby się w końcu udać, czasem nadzieja, czasem żal do całego świata. Ech ciężko
 
Dziękuję, czasem brak wiary że przecież skoro się nie udaje to w sumie dlaczego miałoby się w końcu udać, czasem nadzieja, czasem żal do całego świata. Ech ciężko
Rozumiem Cię doskonale, też tak miałam 😉 czasami były ciężkie chwilę, ale trzeba wierzyć się w końcu się uda ✊
 
reklama
Do góry