reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Monitoring stymulacja

nadziejka93

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Czerwiec 2020
Postów
565
Zaczęłam swój pierwszy cykl stymulowany Lamettą. Lekarz zalecił wizytę między 12/16 dc. Z tego względu, że przyjmuje raz w tygodniu umówiłam się 11dc(wizyty prywatnie). Niestety dzisiaj wyszły okoliczności niezależne ode mnie i będę miała możliwość wizyty dopiero w 25 DC najwcześniej. Boje się że pęcherzyki urosną za bardzo i porobią mi się torbiele. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? Czy muszę się martwić że zrobią się torbiele czy szansa jest mała? Biorę mała dawkę bo 1x1 od 3 do 7 dc.
Proszę bez hejty, ale sytuacja niestety nie jest zależna ode mnie.
 
reklama
U mnie była długa droga i kosztowna zanim udało mi się zajść :) niestety lametta w moim przypadku nie pomogła
To i tak super, że w końcu się udało 😉 niestety chyba nie mam wyboru i będę musiała w tym cyklu iść dopiero 25 dnia na wizytę. Mam nadzieję że mimo wszystko pęcherzyki pękną i wszystko będzie dobrze. Nie wiem tylko czy i kiedy mam wziąć Duphaston, więc chyba muszę mimo wszystko uznać ten cykl za stracony.
 
reklama
To i tak super, że w końcu się udało 😉 niestety chyba nie mam wyboru i będę musiała w tym cyklu iść dopiero 25 dnia na wizytę. Mam nadzieję że mimo wszystko pęcherzyki pękną i wszystko będzie dobrze. Nie wiem tylko czy i kiedy mam wziąć Duphaston, więc chyba muszę mimo wszystko uznać ten cykl za stracony.
Od 20 dc przez 7 dni ja tak biorę. 3 x 1
 
reklama
Do góry