reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Morfologia w ciązy - nrbc% podwyzszone

Nataliaa97

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2020
Postów
82
Hejka, czy która w ciąży miala podwyższone nrbc% ?
U mnie dzisiaj wyszło 0.10 przy normie 0.00-0.03
W necie piszą straszne rzeczy. Wizyta u giną dopiero w czwartek.
Ja jestem po chorobie i w trakcie kolejnej. Córka nam sprzedała takie choróbska. Dużo stresu ostatnio tez.
 
reklama
Oceniajac wyniki morfologii nie ocenia sie jednej pozycji tylko. Bierze sie pod uwage wszystkie podpunkty i na tej podstawie ocenia sie stan zdrowia. Interpretacje lepiej zostawic lekarzowi.
Dzięki.
Jest tam pare odchyłów, ale w zasadzie mało znaczące. Bardziej świadczą o tej infekcji jak przezebienie i ogólnie stna ciąży.
Więc liczę ze to jakiś może błąd laboratoryjny.
 
Dzieki za uspokojenie 😊
Dla mnie ta ciąża to totalny rollercoaster.
Jestem w grupie podwyższonego ryzyka depresji w ciąży i po porodzie. Walczę ze sobą jak mogę, ale czasami łapie doły i przejmuje się zbytnio wszystkim 🥺
 
Wiesz w ciąży morfologia może fiksować, w pierwszej ciąży zawsze ją analizowałam i zawszę była panika, że coś za wysokie, coś za niskie.
W ostatniej ciąży nawet w wyniki morfologii nie zaglądałam, tylko czekałam na analizę lekarza.

Powodzenia i jeśli bardzo się niepokoić pokaż wyniki lekarzowi rodzinnemu.
 
reklama
Wiesz w ciąży morfologia może fiksować, w pierwszej ciąży zawsze ją analizowałam i zawszę była panika, że coś za wysokie, coś za niskie.
W ostatniej ciąży nawet w wyniki morfologii nie zaglądałam, tylko czekałam na analizę lekarza.

Powodzenia i jeśli bardzo się niepokoić pokaż wyniki lekarzowi rodzinnemu.
Mam jutro teleporade u rodzinniej bo chce skierowanie do specjalisty wiec od razu tez o to przy okazji zapytam 😊
 
Do góry