reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Możliwa ciąża

Dołączył(a)
29 Sierpień 2019
Postów
1
Witam,
Sprawa przedstawia się tak : okres zaczął mi się 30 lipca a skończył się 3 sierpnia . Cykl trwa zawsze 30 dni ewentualnie czasami ale rzadko przesunięcie okresu było o 1 dzień . Stosunek mieliśmy z narzeczonym 10,11,14 lipca . Dni płodnie wypadały w cyklu 30 dniowym na około 8-14 lipca a owulacja powinna być 13 lipca . Okres spóźnia mi się 3 dni przy czym test wykonany w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł negatywny aczkolwiek mam okropne humory ból jajnika to tak raz na jakiś czas ale bez szału gdzie zawsze zwijam się z bólu podczas okresu i blisko przed a do piersi nawet nie dam się dotknąć . Czy jest szansa na ciąże czy to raczej spóźniający się okres ?
Dziękuje z góry Za rady !
 
reklama
Witam,
Sprawa przedstawia się tak : okres zaczął mi się 30 lipca a skończył się 3 sierpnia . Cykl trwa zawsze 30 dni ewentualnie czasami ale rzadko przesunięcie okresu było o 1 dzień . Stosunek mieliśmy z narzeczonym 10,11,14 lipca . Dni płodnie wypadały w cyklu 30 dniowym na około 8-14 lipca a owulacja powinna być 13 lipca . Okres spóźnia mi się 3 dni przy czym test wykonany w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł negatywny aczkolwiek mam okropne humory ból jajnika to tak raz na jakiś czas ale bez szału gdzie zawsze zwijam się z bólu podczas okresu i blisko przed a do piersi nawet nie dam się dotknąć . Czy jest szansa na ciąże czy to raczej spóźniający się okres ?
Dziękuje z góry Za rady !
Zrób beta hcg, nie musisz być na czczo.
 
Witam,
Sprawa przedstawia się tak : okres zaczął mi się 30 lipca a skończył się 3 sierpnia . Cykl trwa zawsze 30 dni ewentualnie czasami ale rzadko przesunięcie okresu było o 1 dzień . Stosunek mieliśmy z narzeczonym 10,11,14 lipca . Dni płodnie wypadały w cyklu 30 dniowym na około 8-14 lipca a owulacja powinna być 13 lipca . Okres spóźnia mi się 3 dni przy czym test wykonany w dniu spodziewanej miesiączki wyszedł negatywny aczkolwiek mam okropne humory ból jajnika to tak raz na jakiś czas ale bez szału gdzie zawsze zwijam się z bólu podczas okresu i blisko przed a do piersi nawet nie dam się dotknąć . Czy jest szansa na ciąże czy to raczej spóźniający się okres ?
Dziękuje z góry Za rady !
Zrób test ciążowy i będziesz wiedziała.
 
Do góry