reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

BINA66

mama z irlandii
Dołączył(a)
2 Grudzień 2008
Postów
146
Miasto
Irlandia,Greystones
Witam wszystkie mamusie oraz te ktore dopiera beda mamusiami w irlandii
otworzylam ten watek z mysla o mamusiach bedacych w ciazy,
to jest juz w zasadzie 2 moja ciaza,mamy juz 4letnia coreczke ale zawsze nowych wiadomosci i porad nigdy nie zamalo.
moj termin mam na 24 kwietnia i wybralam poniwnie Maternity Hospital na Holles st.
bardzo sobie chwalilam ten szpital przy pierwszej ciazy,
Pozdrawiam mamusie i zapraszam na pogaduchy.
 
reklama
Witam
Ja też jestem w ciąży-moja pierwsza termin mam na 30 grudnia więc już niedługo,powoli się przygotowuje na przyjsćie dzieciątka.Ja będe rodzić w Ballinasloe,Co.Galway, znajome tam rodziły i bardzo chcwalą ten szpital nawet z relacji od irlandek są same dobre opinie o tym szpitalu.

Pozdrawiam
 
I ja się dołączam:tak:Drugi dzidziuś w drodze:-)Termin na polski Dzień Matki,26 maja:-)Pierwszy synek ma prawie 4,5 roku:tak:Urodzony w Polsce ale do połowy ciąży chodziłam do Rotundy na wizyty,dlatego drugą ciążę też tam prowadzę i tam zamierzam rodzić:tak:Przydałaby się córa do pary ale niekoniecznie:happy2:Ja czuję podświadomie,że drugi syncio będzie ale mój P idzie w zaparte,że w córę celował:-D
 
Tichonku ja Ci powiem ze facieci maja przeczucia...
Ja do usg myslalam ze bedzie dziewczynka a moj M od poczatku mowil ze chlopczyk.
Znajoma mowila ze raczej bedzie syn a na usg wyszlo ze dziewczynka-tak tez jej m mowil:)
Kolezanka w PL mowila ze corka a jej m ze synek i synka urodzila.....
jakas nadzieje jest ze jednak zostaniesz mama coreczki:tak::-)
 
No mój P na przykład szybciej wiedział,że jestem w pierwszej ciąży niż ja:-DJa mówiłam,że chyba zwariował,że @ mi się spóźnia bo zmiana klimatu,stres związany z wyjazdem do Irlandii,długa podróż a on był pewien,żem w ciąży:sorry2::-DWiększość foremek wie,że miałam parcie na córkę jak się starliśmy,ale jak zaszłam to już mi to parcie zupełnie przeszło:tak:Wcale się nie zmartwię jak będzie syn,mam duuużo ciuszków po Radku i o siusiaka umiem dbać :-DA jak będzie córa to zwariuję na punkcie sukienek:-DAle najlepsze,że dla córki to już mamy chyba imię a dla syna niekoniecznie:baffled:
 
Ja mam przeczucie ze bedzie druga dziewczynka,w sumie celowalismy na dziewczynke bo mala chce miec siostrzyczke,kazdy jeden ciuszek mam po mojej malej rozowy,no i pokoik mala juz odstapila swoj i rozowy tez jest w ksiezniczki wiec nie wiem jak to bedzie,juz sie usg nie moge doczekac,w sumie dopiero za miesiac ale czekam z cierpliwoscia
 
To i ja rowniez sie przylacze .To jest moja druga ciaza corka ma 2 lata,rodzilam w kraju a teraz zdecydowalam sie rodzic tutaj choc mam bardzo mieszane uczucia...ale coz damy rade.
 
Ja tez sie przylaczam ;) To moja pierwsza ciaza, wyczekana, aczkolwiek udalo sie nam bardzo szybko :))) Moja corcia pojawi sie na poczatku kwietnia i juz sie nie moge doczekac!! Powoli kompletuje wyprawke i sprawia mi to wielka frajde :p hehe
 
witam,widze ze nasze grono sie powieksza,ja pol nocy mialam nie przespanej,jakos dzienie mnie brzuch podbolewal a pozatym dzidzia szalala w brzuchu ze hej.ja sie nie moge juz doczekac mojego pierwszego usg,dopiero 10 grudnia ale dni licze zawziecie.
 
reklama
Do góry