reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na wesoło ;)

reklama
To ja Wam napisze coś zabawnego - z życia wzięte. Ostatnio moja kumpela, mama 3 letniego synka opowiada:
"Pewnego wieczoru wchodzę do pokoju syna, a tam wszystkie zabawki i ubrania zmiksowane na środku pokoju w jedną wielką kupę. Ja - O matko co tu się stało, nie mogę na to patrzeć ! No i czekam na reakcję, a młody wdycha podchodzi do włącznika światła, gasi i mówi: Wiesz co, ja też nie mogę na to patrzeć. Idę stąd... :szok::-D

Czasem to się cieszę, że Franek jeszcze nie za wiele mówi bo jak zacznie to będzie przerąbane :-D
 
hehhee no dzieci to mają pomysły hehehe

mojego męża chrześniak trzylatek chciał sprzedać swoją mamę na targu i pytał się mnie czy pomogę mu kupić nową mamę hehehe żeby jemu i tacie miał kto obiadek ugotować ;) heheh
 
heh z tymi bliźniakami, to jak ich pierwszy raz zobaczyłam - cały dzień mi się gęba śmiała:):) suuuuper wątek
 
reklama
;-)
koteka.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry