reklama

Na zakupy wyprawkowe - adresy sklepów!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2007' rozpoczęty przez Elżbietka, 20 Wrzesień 2006.

1. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

dziewczyny!! założyłam nowy, myśle ze przydatny wątek:-)

prosze wpisujecie adresy sklepów z rzeczami dla maluszków i mam w waszych maistach! najlepiej sklepów sprawdzonych - dobrych i tanich;-)

na poczatku najlepiej podajcie grubymi literami maisto, w którym ten sklep jest. dalej nazwe sklepu, adres i co tam dobrego można kupić.

2. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

WARSZAWA
    "Maluch"
    ul. Fieldorfa 10 lok 101
    * stosunkowo tanie wózki , sporo ciuszków
    FACET OSZUKUJE CO DO RABATÓW - najpierw obiecuje jedno, a przy płatnosci wychodzi co innego!!! Najlepiej na początku rozmów poprosić o napisanie na kartce ile od czego rabatu, i niech postawi pod tym pieczątke i podpisze!

WARSZAWA
    "Tomi"
    ul. Chojnowska 35
    * wózki, foteliki, ubranka - hurtownia art dziecięcych z możliwością pojedyńczych zakupów:-) (dni powszednie 9-18, sobota 9-14)

WARSZAWA
    "Calineczka"
    ul. Grochowska 178 i 180
    * duży wybór wózków i fotelików samochodowych, ceny przyzwoite (dni powszednie 11-19, sobota 10-14:30

WARSZAWA
    "Świat Dziecka"
    ul. Towarowa 22 - CH Jupiter
    * duuużo wózków, mebelki, ubranka, zabawki, kosmetyki - ale drogo. warto tu przyjechac i pooglądac, a kupić gdzie indziej;-). otwarte do godz 20 (dni powszednie)

WARSZAWA
    "Wózki"
    al. Solidarnosci 78 i 95 (po obu stronach)
    * tylko wózki i foteliki, dużo tego mają i mało miejsca (dni powszednie 11-19 sobota-niedz. 10-15)

WARSZAWA
    "Smyk"
    ul. Targowa 22 - CH Wileńska
    ul. Krucza 55
    ul. Wołoska 12 - Galeria Mokotów
    ul. Głębocka 15 - CH Targówek
    ul. Górczewska 124 - CH Wola Park
    Al. Jerozolimskie 179 - CH Blue City
    ul. Jana Pawła II 82 - CH Arkadia
    ul. Ostrobramska 75C - CH Promenada
    ul. Powsińska 31 - CH Sadyba Best Mall
    * jak to Smyk - cały dla małych, ceny rózne (pon-sob 10.00-21.00 niedz. 10.00-20.00)

WARSZAWA
    "Bobas i my"
    ul. Lubelska 30/32 (k. Parku Skaryszewskiego)
    * mebelki, ceny dosc niskie

WARSZAWA
    "Małe dziecko"
    ul. Jagiellońska 2
    * wózki, foteliki, pościel, mebelki, przewijaki. szczególnie polecam pościel - taniej niż na allegro (gluck, feretti, drewex)

3. reklama
  4. Karlam1

Karlam1 mamy styczniowe 2007 Mamusia Michasia :o)

no to moze jeszcze jakies dobre sklepy internetowe?

Ubranka dzieci

5. Karlam1

VIKI

hurtownia zabrzanska :-)

6. Ewa- Elexi

Ewa- Elexi Mamy styczniowe 2007

Zakupilam gazetke "Dziecko, zakupy i my"
    jest w niej duży przegląd artykułów dla dzieci -kosmetyki, ciuszki, wózki, mebelki itp
    Poniżej podaję adresy stron internetowych które tam znalazlam
    Zielony S

7. Lorien

Lorien Potrójna Mama :-)

A może stworzymy listę rzeczy które koniecznie trzba mieć w szpitalu... Niewątpliwie się przyda - szczególnie przydatne będą informacje od tych z nas, które mają doświadczenie w tym temacie...

8. Karlam1

tak tylko ze to zalezy od szpitala, dobrze jest skontaktowac sie z polozna w szpitalu lub tam pojechac i popytac, bo np moja znajoma nic nie musiala brac dla dziecka, szpital zapewnial pieluchy i ciuszki (te podstawowe), jedynie poprosili ja o jakis dar w zamian, sprezentowala im paczke pieluch ;-)

9. Ewa- Elexi

Ewa- Elexi Mamy styczniowe 2007

Informacja dla mam z W-wy. na Targówku otwarto nowy skle "Świat Dziecka" w Parku Handlowym Targówek

10. reklama
  11. Karlam1

12. Monika77

Monika77 Fanka BB :)

Poleć forum