reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nabłonki okrągłe w moczu

Lusi29

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Maj 2019
Postów
41
Przed chwilą odebrałam wyniki moczu i są tam obecne nabłonki okrągłe 0-1 i wyszukałam że może to oznaczać uszkodzenie nerek:no: nabłonki płaskie pojedyncze pasma śluzu nieliczne białka brak, cała reszta również norma, brak bakterii. Kolejny problem spędzający sen z powiek..... Ktoś miał te nabłonki okrągłe?
 
reklama
reklama
W moczu potrafią wyjść cuda. Mój lekarz( na marginesie super specjalista i jeszcze lepszy człowiek) mówił, że dopóki wartości tego, co tam wychodzi nie zwalają z nóg, to nie warto sobie tym głowy zaprzątać. Mnie przez całą ciążę wychodziły jakieś pojedyncze bakterie i nie robił z tym nic. Dziecko urodziło się zdrowe jak ryba. Pamiętam jak przy jednym badaniu wyszły mi jakieś pojedyncze kryształy. Ja oczywiście cała w nerwach, a on stwierdził że rasowa ze mnie kobieta: tylko kryształy i diamenty:D.
 
Do góry