reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadżerka. Objawy/Leczenie

Ja miałam nadżerkę w pierwszej ciąży, byłam wtedy zdrowotnie zaniedbaną, młodą kobietą (w 4mcu ciąży poszłam pierwszy raz w życiu do ginka). Do tego pamiętam jeszcze cytologię miałam do de... I tak, nadżerka może dawać plamienia ponieważ jest to ranka, ginekolog jak bada to widzi zaczerwienienie i jak bierze wymaz toto zaczyna lekko krwawić. Pamiętam, że wtedy mój doktorek przy każdej wizycie czymś mnie zasypywał i przepisał tabletki dopochwowe (niestety, w moim przypadku to leczenie było nieskuteczne, bo leki był za słabe). Wtedy byłam zbyt głupiutka żeby się tym przejmować, ale dzisiaj.. Cóż, podejrzewam, że Kuba miał zakażenie wewnątrzmaciczne właśnie przez tę nadżerkę, która faktycznie przeszła po porodzie.
A nie przez Gbs?
 
reklama
A zabij mnie, ale teraz to już nie pamiętam. Doktor coś mi podawał, ale jak wspominałam, zlekceważyłam tak na prawdę swój organizm, a lekarz dobitnie powiedział mi, że nie dbam o swoje zdrowie.
Bardziej bym była za gbs. A pamiętasz czy dostałaś antybiotyk przy porodzie?
 
Bardziej bym była za gbs. A pamiętasz czy dostałaś antybiotyk przy porodzie?

Nie, z leków nie dostawałam nic, leżałam tylko dłużej bo mnie tyłeczek szyli, a potem wysiudali mnie ze szpitala i Kuba na patologii noworodka został, potem przewieźli go na chirurgię dziecięcą, ale to już inna historia.
 
Do góry