reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsza książka

Kolorowych1

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Listopad 2021
Postów
53
Hej dziewczyny :)

Trochę z innej beczki przychodzę z pytaniem jaką książkę kryminalną polecacie na zimowe wieczory ? Interesują mnie nowe książki. Bo już trochę ich mam za sobą 😁
Czekam na wasze propozycje
 
reklama
Książki B.A. Paris, ostatniej Terapeutka jeszcze nie czytałam, ale na wcześniejszych się nie zawiodłam, książki Marcela Mossa, czy luzniejsze kryminały wg mnie Alicji Sinickiej.
 
Tak jak powyżej Chmielarz super, ewentualnie dość specyficzna ale mnie wciągnęła mega to książka Wzgórze psów- Jakuba Żulczyka
 
reklama
"Chemia śmierci"

Książki Wojciecha Chmielarza

Książki B.A. Paris, ostatniej Terapeutka jeszcze nie czytałam, ale na wcześniejszych się nie zawiodłam, książki Marcela Mossa, czy luzniejsze kryminały wg mnie Alicji Sinickiej.

Znajdź mnie, Boginie, Dom głosów. Ogólnie polecam całą serię o Zaklinaczu.

A ja tam lubię Katarzynę Bondę:)

Tak jak powyżej Chmielarz super, ewentualnie dość specyficzna ale mnie wciągnęła mega to książka Wzgórze psów- Jakuba Żulczyka



Dziękuję Kochane za wasze propozycje ❤️
Wzięłam się za czytanie " Za zamkniętymi drzwiami " B.A. Paris.
Z pewnością skorzystam jeszcze z waszych tytułów.
 
Do góry