reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Najlepsze teksty dotyczące dzieci i macierzyństwa; złote rady

ZielonaMamma

Fanka BB :)
Jeszcze się nie spotkałam z wypadkiem , który był spowodowany tym , że dziecko jedzie w foteliku przodem . Z resztą każdy rodzic wie, co dla jego dziecka jest dobre .
Staranie się nie sięgać wyobraźnią daleko prowadzi do wypadków. Jazda dzieci tyłem zmniejsza negatywne ich skutki.

A najwyraźniej nie każdy rodzic wie, co jest dla jego dziecka dobre. Zachodząc w ciążę nie dostajesz nagle objawienia, trzeba się trochę zainteresować.

reklama

Mono88

Wchodzę poczytać "złote rady", o których jest ten wątek, a trafiam na 3 strony dyskusji o jeżdżeniu w foteliku tyłem. I tak jest w wielu wątkach na tym forum. Wchodzę poczytać problemy matki 3latka o braku spodziewanego rozwoju, a trafiam na kłótnie o dywanach w przedszkolu... Dlaczego to robicie? @aniaslu dlaczego na babyboom pozwala się na takie offtopowanie w wątkach? Przez to robi się jedno wielkie śmietnisko. Nie twierdzę, że rozmawiacie na bzdurne tematy, ale po to forum jest podzielone tematycznie, żeby w odpowiednim temacie rozmawiać na odpowiedni temat.

Passtelova

Wchodzę poczytać "złote rady", o których jest ten wątek, a trafiam na 3 strony dyskusji o jeżdżeniu w foteliku tyłem. I tak jest w wielu wątkach na tym forum. Wchodzę poczytać problemy matki 3latka o braku spodziewanego rozwoju, a trafiam na kłótnie o dywanach w przedszkolu... Dlaczego to robicie? @aniaslu dlaczego na babyboom pozwala się na takie offtopowanie w wątkach? Przez to robi się jedno wielkie śmietnisko. Nie twierdzę, że rozmawiacie na bzdurne tematy, ale po to forum jest podzielone tematycznie, żeby w odpowiednim temacie rozmawiać na odpowiedni temat.
Ale co jest w tym offtopowgo i złego? Za 20 lat to mu będziemy dawać "złote rady" nie wiedząc jakie są aktualne zalecenia. I to my będziemy tymi, które możliwe, że będą twierdzić, że dziecko tylko przodem, bo się nudzi, tak jak teraz słyszymy od poprzedniego pokolenia, żeby dziecko sądząc, bo na leżąco już mu się pewnie nie podoba.

ZielonaMamma

W sumie na tym polega rozmowa, że z jednego tematu czasami się odbiegnie w inny. Jak ktoś potrafi to ładnie nakieruje na poprzedni wątek 🙂

O'laaa

Bo są tu osoby które mają we wszystkim rację...
Staranie się nie sięgać wyobraźnią daleko prowadzi do wypadków. Jazda dzieci tyłem zmniejsza negatywne ich skutki.

A najwyraźniej nie każdy rodzic wie, co jest dla jego dziecka dobre. Zachodząc w ciążę nie dostajesz nagle objawienia, trzeba się trochę zainteresować.
Dorzucę Ci jeszcze , że starsze dziecko wożę z przodu przodem od dwóch lat . Nooo wyrodna matka 2000

ZielonaMamma

Dorzucę Ci jeszcze , że starsze dziecko wożę z przodu przodem od dwóch lat . Nooo wyrodna matka 2000
To, że tak robisz, wcale nie oznacza, że jest to dla dzieci dobre. Nie zgodziłam się ze stwierdzeniem, że każda matka wie najlepiej co jest dobre dla dzieci. Po to są prowadzone badania, żeby tą wiedzę poszerzać.

DarkAsterR

Podazajac twoim tokiem rozumowania….załóż osobny wątek na ten temat.

reklama

BoguśLdz

Zaangażowana w BB
Do porannej kawki, z przymrużeniem oka:
Wczoraj dostałam zajebistą radę, standardowo od męża siostry.. przyszła jak akurat myłam ząbki mojemu 16 m-cy synkowi i trochę marudził przy tym bo akurat te nieszczęsne trójki mu wychodzą, a ta do mnie po co mu myjesz te zęby daj dziecku spokój, mleczaki przecież i tak wypadną, bo moje chłopaki to nie myły mleczaków i teraz mają zdrowe zęby🤣 no szok w trampkach 😮 matko z córką jak dobrze że raz w tygodniu tylko wpada z wizytą.
Albo po co Ty sprzątasz jak i tak nabrudzą dzieciaki hmm, no tak mówię to lepiej zarosnąć brudem...
A i jeszcze przypomniało mi się: Małej paznokci nie obcinaj tylko obgryzaj bo na obcinaczkach to dużo bakterii jest.. no tak a w buźce to tak sterylnie, że można śmiało dziecko ślinić 🤣
Mówię Wam moje dzieci mają Ciotkę Złota Rada 🤣

Do góry