reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Najlepsze teksty dotyczące dzieci i macierzyństwa; złote rady

Marynia88

Moderator
Miasto
Piotrków Trybunalski
To kiedyś moja bratowa w autobusie uslyszala takie komentarze na swój temat bo ma tatuaże na rękach i to dziecku. Wyzywała ją od kryminalistek, że jak ona moze miec dzieci, i że gdzie jest opieka społeczna, że jej dzieci nie zabierają. A pozniej stwierdziła, że może to nie jej dzieci i że pewnie komuś zabrała, bo kto daje dzieci kryminalistkom. To był taki jednorazowy incydent w autobusie, ale sam fakt ze przykre takie ocenianie przez pryzmat.
W głowie mi się nie mieści jak można być tak pustym, głupim, bezczelnym i chamskim...ciekawe czy ktoś stanął w obronie Twojej bratowej?
Nawet sobie nie wyobrażam co musiała czuć jak słyszała takie farmazony...straszne jest to że niektórzy nie widzą nic złego i niestesownego w głoszeniu tak krzywdzących głupot.

reklama

Passtelova

Fanka BB :)
W głowie mi się nie mieści jak można być tak pustym, głupim, bezczelnym i chamskim...ciekawe czy ktoś stanął w obronie Twojej bratowej?
Nawet sobie nie wyobrażam co musiała czuć jak słyszała takie farmazony...straszne jest to że niektórzy nie widzą nic złego i niestesownego w głoszeniu tak krzywdzących głupot.
Ja myślę, że taka osoba ma coś z głową. Nie umiem uwierzyć, że ktoś zupełnie zdrowy potrafi obcej osobie takie rzeczy wyrzucać.

angeliskax

Nikt nie odpowiedział, ale dobrze ze moja bratowa tak jak ja jest pyskata więc odpowiedziała zeby się douczyła, bo teraz są inne czasy i ze ona z pewnością dobrze wychowuje swoje dzieci niż jej się zdaje ;) Ale no, samo to ze musiala wysłuchiwać to od jakiejś starej wycofanej kobiety.. 😒

angeliskax

O, jeszcze się nie przewinęły moje ulubione teksty:
- teraz ZOBACZYSZ,
- POCZEKAJ aż....
Wyśpij się za wczasy, bo jak mlody sie urodzi to pożegnaj się ze snem na wiele wiele lat. Albo porównywanie mojej cioci do swojej córeni, która dopiero po 7latach normalna noc przespała, bo jej córki byly takie ze sie w nocy budziły. Jak ja tego nienawidzę. Każde dziecko jest inne. ;)

Mythopoeia

Dla mnie mimo, że hitów przez ostatnie 2,5 roku słyszałam wiele, nadal najlepsze to "ale przecież możesz odsypiać jak on śpi" słyszane od absolutnie każdego jak zmeczona i ledwo żywa walczyłam na froncie życia z niemowlakiem :D szczególnie śmieszne w kontekście jednej jedynej dwugodzinnej drzemki podczas której i tak budził się z dwa razy a ja musiałam nadrobić pozostałe wszystkie godziny życia sprzątanie/obiad/pranie no i oczywiście "odsypianie" xD z resztą jako maluszek też robił sobie po prostu co chwila 15-20 minutowe drzemki kończące się wrzaskiem :D

DropKick

Dla mnie mimo, że hitów przez ostatnie 2,5 roku słyszałam wiele, nadal najlepsze to "ale przecież możesz odsypiać jak on śpi" słyszane od absolutnie każdego jak zmeczona i ledwo żywa walczyłam na froncie życia z niemowlakiem :D szczególnie śmieszne w kontekście jednej jedynej dwugodzinnej drzemki podczas której i tak budził się z dwa razy a ja musiałam nadrobić pozostałe wszystkie godziny życia sprzątanie/obiad/pranie no i oczywiście "odsypianie" xD z resztą jako maluszek też robił sobie po prostu co chwila 15-20 minutowe drzemki kończące się wrzaskiem :D
U mnie było to samo. Syn nie spał jako Noworodek praktycznie wcale, teraz jak śpi to kręci się i płacze przez sen więc non stop muszę czuwać i co chwila się budzi, a "teściowa" pretensje ze jak to zmęczona, przecież ja muszę TYLKO zajmować się dzieckiem

reklama

angeliskax

U mnie było to samo. Syn nie spał jako Noworodek praktycznie wcale, teraz jak śpi to kręci się i płacze przez sen więc non stop muszę czuwać i co chwila się budzi, a "teściowa" pretensje ze jak to zmęczona, przecież ja muszę TYLKO zajmować się dzieckiem
I to kobieta... musiała mieć wyjatkowo grzeczne i sypiające dzieci skoro coś takiego potrafi powiedzieć albo nie pamięta już jak było 🙄

Do góry