reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Napięty brzuch

Ewa342

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Styczeń 2021
Postów
15
Cześć dziewczyny. Obecnie 21 tc.Czy macie może takie dziwnie napięcie brzucha po bokach? Jakby w pewnym momencie brakowało skóry?Najczęściej przy chodzeniu i jak się położę wieczorem. Biore magnez nospe i luteine. Wizyta była tydzień temu i było wszystko ok.
 
reklama
U mnie taki napięty brzuch był od 17;tyg bardzo się bałam bo naczytałam się że to skurcze mogą być ale suma sumarium okazało się że taka uroda moja brzuch stawiał mi się co chwila musiałam przywyknąć.Aczkolwiek lekarz zalecał więcej odpoczynku i oczywiście magnez
 
U mnie taki napięty brzuch był od 17;tyg bardzo się bałam bo naczytałam się że to skurcze mogą być ale suma sumarium okazało się że taka uroda moja brzuch stawiał mi się co chwila musiałam przywyknąć.Aczkolwiek lekarz zalecał więcej odpoczynku i oczywiście magnez
No właśnie też naczytalam się o tych skurczach i się trochę przestraszylam. Wizyta dopiero 24.02 ale w następnym tygodniu będę i tak do swojego lekarza dzwonić to popytam. Od jakiegoś czasu biorę asmsg b6 ale szczerze to średnio widzę różnice
 
No właśnie też naczytalam się o tych skurczach i się trochę przestraszylam. Wizyta dopiero 24.02 ale w następnym tygodniu będę i tak do swojego lekarza dzwonić to popytam. Od jakiegoś czasu biorę asmsg b6 ale szczerze to średnio widzę różnice
U mnie też nie było różnicy nawet jak wylądowałam w szpitalu na magnezię w kroplówkach i tak brzuch się spinał.A szpital zaliczyłam na własne życzenie poprostu po oczytaniu tych objawów właśnie na początku ciąży że to może skurcze to pojechałam na IP.to było w pierwszej ciąży ehh a kolejne 2 miałam takie same objawy ale tak nie paniowakam i w końcu uwierzyłam lekarzowi że mój brzuch tak ma i już.zdrowka życzę
 
Ja miałam skurcze przepowiadające od połowy ciąży... I ciągle jakby za mało skóry na brzuchu, strasznie mnie to piekło i żadne kosmetyki nie pomagały. Po stronie dziecka nie było żadnych problemów, tylko ja odczuwałam dyskomfort.
 
Do góry