reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Napoje, picie, woda

Od kiedy dzieci moga pić kawę inkę? Czytałam w gazecie że dobrze ona działa przy anemii i mozna juz od 2 roku życia, czyli jak skończy dwa lata czy jak skończy rok?

Ja dawałam od około 1 roku życia,do dzis uwielbia kawkę zbożowa z mleczkiem(oczywiście modyfikowanym):tak:
 
reklama
Miki jutro skonczy 20 mies,daje mu do picia sage owocowa-malina,czrna porzeczka,owoce lesne,kawe inke,od czasu do czasu pysia,i soki hippa,gerbera,bobovity ale ostatnio sie zastanawialam nad sokami Marvit-jednodniowe,czy dawala ktoras z was????konkretnie myslalam o marchewkowym:baffled:ale niemam pojecia czy to dobry pomysl co myslicie??
 
Miki jutro skonczy 20 mies,daje mu do picia sage owocowa-malina,czrna porzeczka,owoce lesne,kawe inke,od czasu do czasu pysia,i soki hippa,gerbera,bobovity ale ostatnio sie zastanawialam nad sokami Marvit-jednodniowe,czy dawala ktoras z was????konkretnie myslalam o marchewkowym:baffled:ale niemam pojecia czy to dobry pomysl co myslicie??

wydaje mi się że możesz mu dac, na pierwszy raz oczywiscie nie za dużo.
 
Moja córcia (21 miesięcy) pije zazwyczaj herbatkę owocową , soczki bobofrut,gerber ; do wody mineralnej może uda mi się ją przekonać latem :-) Ostatnio smakowała jej też herbata brzoswiniowa Liptona ("mrożona herbata" z butelki)
 
a moja 15 msc pije tylko wodę i nie chce nic innego. ja to bym chciała aby ona jakieś soczki piła a ta nie musi być woda i koniec
 
Moje dziecię soczków nie chciało pić nigdy, w niemowlęctwie piła herbatki owocowe Hipp i Bobovita a teraz normalne herbaty owocowe Lipton,Herbapol albo Vitax ale najlepiej idzie jej zwykła przegotowana woda z czajnika.
 
reklama
Moja Natala, 2,5 latek, nigdy nie chciala pic zadnych herbatek bobovita ani zadnych takich, czasami podpijala ode mnie, ale to tak sporadycznie. Zawsze lubila soczki bobo friut, kubusia, wode i kompot wisniowy. Teraz pije najczesciej wode, czasami kubusia i kompot.No i oczywiscie kakao, mleko ze slomka zmieniajaca smak :tak:
 
Do góry