reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Następny test pozytywny

agataf

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Grudzień 2017
Postów
18
Witam i przepraszam bo może powinnam napisać to w poprzednim poście,który pisałam,ale jestem nowa i nie bardzo wiem.Jezeli tak to proszę mi powiedzieć. Poprzednie testy robione 32dc a dzisiaj 36dc test robiony rano.Nie wiem dlaczego się wkręcam,ale mam jeszcze nadzieje ze one się mylą.Siedze w necie i tylko czytam wszystko na temat testów i czy mogą się mylić i jakie są powody ze test wychodzi pozytywny a ciąży nie ma.Chyba siadło mi już na psychikę.Mam 3 dzieci w tym najmniejsze 10 miesięcy i naprawdę było to nie planowane i raczej z jednego razu i nie mieści mi się w głowie ze można zaliczyć taka wpadkę. Są osoby które się starają i zajść nie mogą i tym bardziej moja sytuacja jest dla mnie nie zrozumiała.Jutro rano ide na beta hcg i dam znać co i jak w tym poście. Przepraszam ale musiałam się komuś wyżalic.
1514793316-bd5dde328c21a988-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam i przepraszam bo może powinnam napisać to w poprzednim poście,który pisałam,ale jestem nowa i nie bardzo wiem.Jezeli tak to proszę mi powiedzieć. Poprzednie testy robione 32dc a dzisiaj 36dc test robiony rano.Nie wiem dlaczego się wkręcam,ale mam jeszcze nadzieje ze one się mylą.Siedze w necie i tylko czytam wszystko na temat testów i czy mogą się mylić i jakie są powody ze test wychodzi pozytywny a ciąży nie ma.Chyba siadło mi już na psychikę.Mam 3 dzieci w tym najmniejsze 10 miesięcy i naprawdę było to nie planowane i raczej z jednego razu i nie mieści mi się w głowie ze można zaliczyć taka wpadkę. Są osoby które się starają i zajść nie mogą i tym bardziej moja sytuacja jest dla mnie nie zrozumiała.Jutro rano ide na beta hcg i dam znać co i jak w tym poście. Przepraszam ale musiałam się komuś wyżalic.
1514793316-bd5dde328c21a988-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
"Niestety" jesteś w ciąży:) gratuluję:)
 
Mam 3 dzieci w tym najmniejsze 10 miesięcy i naprawdę było to nie planowane i raczej z jednego razu i nie mieści mi się w głowie ze można zaliczyć taka wpadkę.
1514793316-bd5dde328c21a988-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom


Przepraszam ale muszę to napisać. Masz 3 dzieci więc wiesz jak działa cykl kobiety i na czym polega antykoncepcja. Jesli stosowaliscie stosunek przerwany to ja się nie dziwię że jest ciąża i ty też nie powinnaś bo to żadna metoda antykoncepcji. Wystarczylo używać gumek i nie było by problemu. Jesteście dorosli.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak jak ktoś Ci napisał w innym wątku, testy się mylą, ale w drugą stronę. Dziewczyny wstawiają zdjęcia testów, gdzie ta druga kreska jest ledwo widoczna i są w ciąży. Ty masz dwie, grube wyraźne krechy to ja nie wiem co to za test musiałby być, żeby się okazało, że w ciąży nie jesteś.
 
Pisałam Ci już - one się nie mylą - kiedyś rownież tak się łudziłam :-) tylko, że u mnie beta bardzo wolno przyrastała, a na usg nic nie było jeszcze widać.W necie znalazłam wtedy info, że zaburzenia hormonalne mogą powodować pozytywne testy. Byłam u endokrynologa i powiedział, że to niemożliwe, chyba, że bierze się leki zawierajace bhcg i kazał szukać problemów ginekologicznych. Ginekolog o testach powiedział to samo. U mnie niestety to było puste jajo. Twoje testy są bardzo wyraźne, myślę, że poziom bhcg nie jest mały... A co do zajścia w ciąże - ja zaszłam w ciąże Ok 7-8 dnia cyklu- czyli tzw. "dni niepłodne"- gdyby nie usg nie wiedziałabym czemu starania w tą wyliczoną owulację nie przynoszą efektu, bo moje cykle wg mnie były regularne jak w zegarku.
 
Wiem , że w Twojej sytuacji to nie jest super wiadomość bo ciąży nie chciałaś. Ale tak jak kolezanki napisaly wyżej niewiem co by się musiało stać żeby okazało się , że to to jednak nie ciąża. Krechy są tak wyraźne , że już bardziej chyba się nie da. Zaraz załącze Ci mój test jak wyglądał ledwo coś było na nim widać a teraz jestem w 14 tygodniu ciazy . Widocznie ten Twój raz jak to napisałaś "jeden raz " był tym właściwym. Nic nie zostało Ci jak tylko umówić wizytę do lekarza i zacząć brać kwas foliowy. Dałaś radę z 3 to i 4 wychowasz głowa do góry.
 
Wiem ze to z mojej głupoty. Zawsze się pilnowałam i liczyłam dni płodne,a w grudniu niestety tego nie zrobiłam.Nawet nie mogę sobie przypomnieć dnia w którym się kochaliśmy.Zebym była pewna ze w płodne to chyba nie miałabym tyle wątpliwości.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wyżej napisałam Ci o dniach płodnych - niestety ani kalendarzyk, ani stosunek przerywany nie są metodą antykoncepcji - to rosyjska ruletka - i tak bardzo długo mieliście farta.
Sama zastanawiam się jaką formę antykoncepcji wybrać po obecnej ciąży, gdyż więcej dzieci nie planuję, a wśród znajomych mam przykłady dzieci ze stosunków przerywanych, kalendarzyków, tabletek i spirali. Pozostaje chyba tylko wazektomia albo szklanka zimnej wody zamiast :-p. Jest seks - może być ciąża. Głowa do góry, jesteś w ciąży, ale masz doświadczenie, męża, dasz radę!
 
reklama
Dzieci to nie głupota . Dzieci to cud :) . Ciesz się, nosisz w sobie nowe życie. Reszta się pouklada zobaczysz . Wiem , że teraz to dla Ciebie szok , ale jak ochloniesz to spojrzysz na to z innej strony. A liczenie dni plodnych i nieplodnych zawsze może zawieźć czy byś liczyła czy też nie , organizm to nie zegarek może sprawiać figle . A tu mój test 20171029_075722.jpg
 

Załączniki

  • 20171029_075722.jpg
    20171029_075722.jpg
    726,3 KB · Wyświetleń: 2 764
reklama
Liczenie dni płodnych, kiedy wiesz, że nie chcesz kolejnej ciąży? @Blackberry świetnie to opisała, organizm to nie zegarek, z wyliczeń mogą wychodzić dni niepłodne, a jednak. Piszę do bardziej dla tych, którzy uważają, że stosunek przerywany + liczenie dni to wystarczające zabezpieczenie. Teraz głową do góry i spokojnej ciąży.
 
Do góry