reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nastolatkowie w ciąży

Moja koleżanka została babcia gdy jej córka miała 14 lat . Zawszę starała się ją dobrze wychowac i edukować. I szok był u niej nieziemski nie wiedziala jak to będzie tym bardziej że facet był od niej dużo starszy i ją olał. Na dodatek po roku znowu ciąża. Matka jej nie opuściła dały radę i są świetnymi mamami babciami. możesz byc super matką a wpadka się zdaży. Dziś to szok i dla niej i dla ciebie ale za jakiś czas popatrzycie na to inaczej. Ta istotka którą będziecie mieć niczemu nie winna a tak jak piszą koleżanki dziewczyna potrzebuje twojego wsparcia.
 
reklama
Moja koleżanka została babcia gdy jej córka miała 14 lat . Zawszę starała się ją dobrze wychowac i edukować. I szok był u niej nieziemski nie wiedziala jak to będzie tym bardziej że facet był od niej dużo starszy i ją olał. Na dodatek po roku znowu ciąża. Matka jej nie opuściła dały radę i są świetnymi mamami babciami. możesz byc super matką a wpadka się zdaży. Dziś to szok i dla niej i dla ciebie ale za jakiś czas popatrzycie na to inaczej. Ta istotka którą będziecie mieć niczemu nie winna a tak jak piszą koleżanki dziewczyna potrzebuje twojego wsparcia.
Dzięki,bardzo mi pomogłaś,ale to ja bardziej niemoge pogodzić się z to sytuacja niż moja córka,jej chłopak jest o 3 miesiace od niej młodszy więc w tym roku miał 15 a ona w październiku będzie miała 16,czy możesz mi napisać czy ta twoja koleżanka miała jakieś problemy z tego powodu ,że córka była tak mloda
 
Dzięki,bardzo mi pomogłaś,ale to ja bardziej niemoge pogodzić się z to sytuacja niż moja córka,jej chłopak jest o 3 miesiace od niej młodszy więc w tym roku miał 15 a ona w październiku będzie miała 16,czy możesz mi napisać czy ta twoja koleżanka miała jakieś problemy z tego powodu ,że córka była tak mloda
Musiała przejąć opiekę tz chyba sądownie już nie pamiętam musiała być prawnym opiekunem dziecka bo do ukończenia przez córkę 18 lat. Zorientuje się jak to tetaz wygląda. W zasadzie tylko tyle szkołę ogarnęły skończyła ją a potem wyjechaly do Angli. Ta córka ma dziś z 23 może lata i wyszła na prostą oczywiście gdyby nie mama dlatego tak ważne jest twoje wsparcie
 
A jak się trzymacie? Jak córka? Jakiś plan obrany? Możesz zadzwonić pod te numery to psycholog 607 989 146, i pomoc prawna 607 988 876. Warto dowiedzieć się jak z tą opieką prawną bo z tego co wiem musi być bo córka jest niepełnoletnia
 
A jak się trzymacie? Jak córka? Jakiś plan obrany? Możesz zadzwonić pod te numery to psycholog 607 989 146, i pomoc prawna 607 988 876. Warto dowiedzieć się jak z tą opieką prawną bo z tego co wiem musi być bo córka jest niepełnoletnia
Dziś już wiemy że to pewne,14-15 tydzień,córka ma kuratora bo raz nie zdała ,więc muszę poinformować, będzie to trudne ale jakoś to zniosę,i dowiemy się co dalej,rozwiązanie ma na 22,09-01,10 takze szkoły nie zawali ,dzięki ci bardzo
 
reklama
Do góry