reklama

nastroje i humorki :)))

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez Agatatje, 18 Październik 2005.

1. Agatatje

Agatatje MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

my z Rusalka mamy dzisiaj jakis kompletny brak humoru i placzliwosc
    jak macie ochote ponarzekac na nastroj albo podzielic sie swoim dobrym humorem to dajcie znac!

Ja dzisiaj mam okropna dolnie i wielka ochote zeby mnie ktos przytulil, normalnie inna wersja PMS :(

2. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

OOOO Agatatje nie jestem sama....ja jestem wyjątkowo spokojna, jednak beczę, narzekam..i humor do bani! Straszliwie tesknie za siostrą..bardzo chciałabym by była obok mnie..a jest ponad 2000km ode mnie:(Zawsze razem..a teraz, gdy najbardziej ją potrzebuje..to tak daleko jesteśmy od siebie..Mialam jechać do niej na urlop teraz w październiku, ale w ziazku z moim stanem- niestety-jak sie poprawi i nie będzie przeciwskazan moze wybierzemy sie w okolicach swiąt-poki co telefony!
    ..Mdli mnie cały czas..czuję sie skołowana., ale wierzę, ze jutro humor wróci..o te dwa ostatnie dni ..łojoj..

3. reklama
  4. Agatatje

humorek dobry, przeszlo mi narzekanie, ALE glowa boli od wczoraj wieczorem :(
    nawet drzemka nie pomogla, moze spacer ::)
    szkoda, ze narzeczony nie moze zrobic mi masazu przez internet .........ale przynajmniej niebo jest cudownie niebieskie :D

5. Rusia

Z moim humorkiem dziś tez znacznie leipiej..Pobeczalam troszeczkę i dziś wrócił uśmiech:)-samopoczucie tez w miare.., choć bywalo leipiej;)..mdli..aczykolwiek mniej niż wczoraj:)
    Pozdrawiamy!

6. Agatatje

a u mnie juz drugi raz(od poczatku ciazy) migrena skonczyla sie wymiotami....BLEEEEEEE :(
    na szczescie humor wciaz dobry, jakos tak na zlosc bolacej glowie i nieposlusznemu zoladkowi :D

7. Rusia

no wiec u mnie przez te mdlosci ciągle humor średni..i jakaś pelna obaw jestem..czy dam rade..itd.......maż caly czas musi na moje kontra-negatywy odpowiadac pozytywnymi argumentami..Coś dziwnego z moim ciałem się dzieje..no ttak- mam dzidziusia:)

8. Agatatje

bleeee......albo chce mi sie ryczec albo sie wsciekam, a narzeczony dopiero w poniedzialek przyjedzie :(
    jejku, to jest jak miec PMS przez dwa miesiace!
    wyczerpujace to troche :p

9. calo

calo Fanka BB :)

To chyba troche za wczesnie, ale nie zauwazam u siebie jakis oznak zmian nastrojow a moze inaczej, zawsze taka jestem ze raz diablica a raz aniolek i to nie jest mi dziwne ;) Na mdlosci chyba tez za wczesnie, bo ich nie mam za to dopisuje mi apetyt. Mam nadzieje, ze mnie ominal gdyz biore bardzo wazne leki i nie moge ich zwymiotowac, wiec probuje zadzialac podswiadomoscia: JEST SUPER, WSZYSTKO CI SMAKUJE, SWIAT JEST PIEKNY
    Miejmy nadzieje, ze zadziala  :)

10. reklama
  11. baśka

baśka Mama Karola i Bartka

Witaj Calo :) Może i za wcześnie na nudności - ja mam od 6ego tyg ale życzę ci zebyś nie miała w ogóle!! W końcu nie zawsze tak organizm reaguje. A lekiktóre bierzesz - jesteś pewna że są bezpieczne dla fasolki? chyba że to specjalnie jakieś które jej mają pomóc...Powodzenia :)

12. calo

calo Fanka BB :)

Musze je brac, sa to leki na epilepsje gdyz choruje na nia od 1995 roku, nie branie lekow moze spowodowac stan padaczkowy wiec nie mam wyjscia. Bede niestety w Waszej grupie osoba z ciaza zagrozona, ale ja wierze, ze bedzie dobrze  :)

Poleć forum