reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

nastroje i humorki :)))

Agatatje

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Rozwiązania
0
my z Rusalka mamy dzisiaj jakis kompletny brak humoru i placzliwosc
jak macie ochote ponarzekac na nastroj albo podzielic sie swoim dobrym humorem to dajcie znac!

Ja dzisiaj mam okropna dolnie i wielka ochote zeby mnie ktos przytulil, normalnie inna wersja PMS :(

reklama

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
OOOO Agatatje nie jestem sama....ja jestem wyjątkowo spokojna, jednak beczę, narzekam..i humor do bani! Straszliwie tesknie za siostrą..bardzo chciałabym by była obok mnie..a jest ponad 2000km ode mnie:(Zawsze razem..a teraz, gdy najbardziej ją potrzebuje..to tak daleko jesteśmy od siebie..Mialam jechać do niej na urlop teraz w październiku, ale w ziazku z moim stanem- niestety-jak sie poprawi i nie będzie przeciwskazan moze wybierzemy sie w okolicach swiąt-poki co telefony!
..Mdli mnie cały czas..czuję sie skołowana., ale wierzę, ze jutro humor wróci..o te dwa ostatnie dni ..łojoj..

Agatatje

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Rozwiązania
0
humorek dobry, przeszlo mi narzekanie, ALE glowa boli od wczoraj wieczorem :(
nawet drzemka nie pomogla, moze spacer ::)
szkoda, ze narzeczony nie moze zrobic mi masazu przez internet .........ale przynajmniej niebo jest cudownie niebieskie :D

Rusia

Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
Z moim humorkiem dziś tez znacznie leipiej..Pobeczalam troszeczkę i dziś wrócił uśmiech:)-samopoczucie tez w miare.., choć bywalo leipiej;)..mdli..aczykolwiek mniej niż wczoraj:)
Pozdrawiamy!

Agatatje

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Rozwiązania
0
a u mnie juz drugi raz(od poczatku ciazy) migrena skonczyla sie wymiotami....BLEEEEEEE :(
na szczescie humor wciaz dobry, jakos tak na zlosc bolacej glowie i nieposlusznemu zoladkowi :D

Rusia

Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
no wiec u mnie przez te mdlosci ciągle humor średni..i jakaś pelna obaw jestem..czy dam rade..itd.......maż caly czas musi na moje kontra-negatywy odpowiadac pozytywnymi argumentami..Coś dziwnego z moim ciałem się dzieje..no ttak- mam dzidziusia:)

Agatatje

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Rozwiązania
0
bleeee......albo chce mi sie ryczec albo sie wsciekam, a narzeczony dopiero w poniedzialek przyjedzie :(
jejku, to jest jak miec PMS przez dwa miesiace!
wyczerpujace to troche :p

calo

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
To chyba troche za wczesnie, ale nie zauwazam u siebie jakis oznak zmian nastrojow a moze inaczej, zawsze taka jestem ze raz diablica a raz aniolek i to nie jest mi dziwne ;) Na mdlosci chyba tez za wczesnie, bo ich nie mam za to dopisuje mi apetyt. Mam nadzieje, ze mnie ominal gdyz biore bardzo wazne leki i nie moge ich zwymiotowac, wiec probuje zadzialac podswiadomoscia: JEST SUPER, WSZYSTKO CI SMAKUJE, SWIAT JEST PIEKNY
Miejmy nadzieje, ze zadziala  :)

baśka

Mama Karola i Bartka
Miasto
Elbląg
Rozwiązania
0
Witaj Calo :) Może i za wcześnie na nudności - ja mam od 6ego tyg ale życzę ci zebyś nie miała w ogóle!! W końcu nie zawsze tak organizm reaguje. A lekiktóre bierzesz - jesteś pewna że są bezpieczne dla fasolki? chyba że to specjalnie jakieś które jej mają pomóc...Powodzenia :)

reklama

calo

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Musze je brac, sa to leki na epilepsje gdyz choruje na nia od 1995 roku, nie branie lekow moze spowodowac stan padaczkowy wiec nie mam wyjscia. Bede niestety w Waszej grupie osoba z ciaza zagrozona, ale ja wierze, ze bedzie dobrze  :)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry