reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasz synek - Bobik :) 8.01.07

Dołączył(a)
23 Styczeń 2007
Postów
2
Miasto
Gdańsk
Witam jesteśmy nowymi forumowiczami, więc trzeba by się przedstawić :)
Nazywam się Arek - urodziłem się 8.01.2007. Mama (Gosia) strasznie się spieszyła i urodziłem się w niecałe 5 godzin, może to tez dzięki pomocy taty (Maćka). Ważyłem 3460 i mierzyłem 59 cm. Dla zainteresowanych - zapraszam na mojego bloga AMPlitude BloG
 
reklama
:-) Moje gratulacje!!!Stronka super,synek cudowny.Zazdroszcze Tobie ze juz wszystko za Tobą i to ze skarb jest juz z Wami:tak: Ogladajac ten krótki filmik w szpitalu powiem szczerze że oczy mi sie spociły,łezka sama poszła widzac tego małego kłoliczka i słyszac jak płacze:happy:A jaki był poród jesli moge zapytac.Jeszcze raz wszystkiego NAJLEPSZEGO !! DLA WSZYWSKICH;-)
 
Tu piszę ja, czyli ojciec :) a to dlatego, że mamusia nic nie pamięta z porodu. O godzinie 8 żona pojechała normalnie do pracy. Poszła na ploty do koleżanki i odeszły jej wody (jak mówi to wcale nie było "chlup") :) O 11 została przyjęta do szpitala około 13 zaczął się 1 etap porodu. Żona miała bóle z krzyża także troszkę krzyczała (cytuję "auuuuu" :) - pomiędzy bólami zasypiała. Nie było łatwo - chodziliśmy, kładliśmy się, oddychaliśmy (studentki śmiały się, że lepiej oddychałem od żony), braliśmy prysznic. O 17:15 zaczęła się część właściwa, która trwała tylko 35 minut.... i to wsio :)
 
:rofl::-Dubaw po pachy na Waszej stronie, a Pacioreczek CUDNY! moze nie powinnam tego pisac, ale kiedys jako dzieci mielismy ukochanego pieska o imieniu Bobik hihi;-)
 
Wtakim razie gratulacje dla taty,który dobrze sie spisał:tak: Poród w miare szybki-fajnie (tez bym tak chciała):happy:
 
Do góry