reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza tfurrrczość radosna :D

butki wyszyłam przed narodzinami, a wczoraj wkońcu dorobiłam datę i rameczkę różową hehe
 

Załączniki

  • DSCN9722.jpg
    DSCN9722.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Sariska,alez Ty piękne rzeczy robisz...Podziwiam talent i...zorganizowanie.Ja jakoś nie mam weny,żeby cokolwiek zrobić,a jak mam,to Amelka nie daje...Jak ty to robisz,że masz czas na te cudeńka????
 
przyłączam sie i do opinii i pytania beti:))) ja nie mam na nic czasu (oprócz bb, a i to jakoś rzadko:-p)

a propos uzdolnionych mam: gdzie sie podziewa sparrow??????? już do nas nie wróci czy co?????/
 
dzieki dziewczynki :*.Happy ja te buciki dla Zuzka wyszyłam jak była jeszcze w brzuszku :)))) teraz po 6 miesiącach wkońcu porobiłam datę hehe. A tak wyszywam kiedy Zuzek śpi, a często się zdarza, że ma 2 drzemki po ok.2-2,5 godzinki.
 
reklama
Do góry