reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

Wiec ja jako jedyna chcaca przytyc albo ostatecznie juz wiecej nie chudnac, na noc znosze do sypialni jakies biszkopty i banany co by przy karmieniu cokolwiek dziubnac. Wymarzona waga 46, obecna 44 kilo, waga w ktorej sie najlepiej czuje ale jest nierealna tymczasowo 48kg. Brzuch juz plaski, choc dziwnie czarny i krecha nadal jest wiec nie do odsloniecia za nic. wciecie w talii rowniez wrocilo, jedyne co cieszy mi oko. W czwartek zakupilam nowe spodnie, jedne krotkie spodenkimi dwa podkoszulki w rozmiarze 8. Czyli bodajze 34. A podkoszukli s-ki choc dopiero patrzac w lustro sklepowe sie zorientowalam ze piersi sa duuuuuuze... i nie wiem czy nie lepiej wiekszego rozmiarungornej garderoby kupowac.
 
reklama
U mnie nadal ok 8-10 kg do zrzucenia :sorry2: nie wim jak to zrobie. A chcialam do sierpnia jakos wygladac, bo w letnie ciuchy sie nie mieszcze(nie liczac spodni dresowych i alladynek). Brzuchol nadal odstaje, kreska tez widoczna(ale to mi nie przeszkadza - kreska). Z plusow to maz stwierdzil, ze juz chyba niewiele mi zostalo do zrzucania - chyba zapomnial jak wygladalam przed ciaza...
Kari trzymam kciuki za przytycie!
 
U mnie waga sprzed ciąży osiągnięta nawet parę gram mniej... (przed 64,7 w ciąży 77,8 po porodzie spadło tylko 5kg) od 3 dni ćwiczę, wiem że jestem po cc ale jak teraz nic nie zacznę z tym robić (wielki tłusty brzuch :zawstydzona/y:) to tak już zostanie, do tego dieta MŻ i mam nadzieję zgubić jeszcze z 5kg
 
DMUCHAWCU - mamy aktualnie taką samą wagę i tyle samo do wymarzonej wagi ;-). Mam nadzieję, że nam się uda :-)

GOSIAK - ja też tylko sukienki noszę, w spodnie to tylko dresowe się mieszczę :no:. Nie wiem kiedy wejdę w swoje ukochane jeansy w rozmiarze 36 :-(. Ale... zrzuciłam już 17kg, więc przynajmniej to mnie cieszy. Nie wiem co bym zrobiła, gdyby teraz więcej zostało.
 
Wow, dziewczyny ale pięknie gubicie kilogramy!

Natis 17 kg! Gratuluję!

Ja przed ciążą 75, w ciąży 84. Aktualnie 73. Ale dążę do 70, potem znów ustanowię sobie kolejny pułap wagowy :-)
 
Mikotku- Ty to dopiero gubisz kilogramy!!!! :szok::szok::szok:

Ja przed ciążą 58, w dniu porodu 73, a teraz 60. Obrałam sobie za punkt honoru dojście jak najszybciej do 55 kg he he... Ciekawe, jak mi pójdzie:-D

Powodzenia Dziewczyny w gubieniu kilogramów!
 
u mnie od porodu spadlo 11 kg i stoi w miejscu :( a jeszcze 6 do zrzucenia do mojej idealnej wagi i garderoby... a poki co kurcze mam apetet zwlaszcza z rana, gdzie normalnie do poludnia moglabym nie jesc :(

kurcze jak nie zrzuce to wszystkie ciuchy bede musiala wymienic :(

a wez tu nie jedz jak sie chce :(
 
Dmuchawiec, Natis - dołączam się do Waszego Teamu "wymarzona waga 56-57". Jak po porodzie zeszło do 76 (z 86), tak teraz stoi, mimo diety, Głodomorry często przy cycu, spacerów. Trzeba chyba dodatkową porcję ćwiczeń (ciekawe tylko kiedy :confused: ). Dobrze, że w ciuchy się mieszczę (przynajmniej niektóre) i jest ciepło :-p
 
reklama
Dzis dokladnie 5 tyg po porodzie waze 65 kg przy 170cm, jeszcze 6 kg do wagi sprzed ciązy. W dniu porodu wazylam 80 kg, 21 kg przytylam w ciazy czyli jak na razie spadlo 16 kg:tak:
 
Do góry